Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A neobuxból mennyi pénzt...

A neobuxból mennyi pénzt lehet kisajtolni napiszinten?

Figyelt kérdés

2016. márc. 11. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb 0.1 USD-t, azaz kb 28 Forintot.
2016. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ultimate rangal és max referekkel gondoltam :)
2016. márc. 11. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
A refek botok, és hiába leszel ultimate, úgysem leszel végül nyereséges. Én nem kockáztatnék annyi pénzt.
2016. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mivel lényegében a semmiért kapok pénzt szerintem nemkockáztatok semmit
2016. márc. 11. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
és a rangot meg a reffeket a 2 szép szemedért kapod ingyen?
2016. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát kb az áram árának a felét, amit azzal fogyasztod, hogy ezzel cseszed az idődet.
2016. márc. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
napi 8-10 dollárt, de én már 8 éve nyomom. Ha beleraksz egy kis pénzt, meg van egy jó stratégiád nyilván gyorsabban is el lehet érni ide. Annak idején ész nélkül csináltam meg akkoriban még lehetett scripttelni is szóval tényleg csak passzív napi pár centes történet volt, de idővel amikor elkezdtem ésszel csinálni, azért már egy idő után eljutott arra a szintre hogy nem csak kidobott idő az egész, most meg már havonta egész tűrhető ki összeg jön ki, de ebből megélni soha sem fogsz.
2016. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na hol tartasz?
2018. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!