Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan szerezhetek pénzt...

Hogyan szerezhetek pénzt diákként?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok Erdélyből. Szükségem van pénzre és szeretnék dolgozni iskola közben is, dolgoztam egy ideig viszont alkalmaztak valaki ezért már nincs szükségük rám, önkénteskedtem is régebben és nyáron is dolgoztam.Sokat keresgéltem neten néhány oldlalt találtam amiről azthittem hogy segithett, de rákellett jönnöm hogy nem. Tudto valami bevált ilyen oldalT? Mit gonoltok a blog irásrol? Mi az amit csinálhatnék hogy egy kis pénzhez jussak igy hogy elég korlátozzottak lehetőségeim.

#diák #Erdély #pénz.lehetőségek
2016. márc. 13. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy ha valaki pénzt akar keresni, dolgozni akar és nő, akkor rögtön a prostituált ajánlatokat nyomják be? Miért akarnak itt mindenkiből prostit csinálni? Vagy az itteni pasiknak csak ennyire futja? :D
2016. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magyarország jelentős része is annyira csóró, hogy még a 18. éve feletti diákmunkásokból is válogathat a munkáltató. Diákot alkalmazni egyébként nagyon jó biznisz. Lelkes, nyelveket beszél, terhelhető, és nem kell utána kb 30%-nyi adót fizetnie.

Budapesten már keresnek 18 év alatt is.


Erdélyt nem tudom mik a viszonyok.

2016. márc. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló igen sajnos ezt én is tapasztalom de semmi ilyesmiben nem akarok részt venni. Okos, szorgos lànynak tartom magam, csak kell legyen valami modja hogy tiszességes munkát kapjak..
2016. márc. 15. 23:23
 4/5 A kérdező kommentje:

Második

Erdélyben nem igazán van ilyen föleg nem az én kisvárosomban..tudnál esetleg példát adni cégekre amelyek budapesten alkalmaznak gyakran diákokat? Talán megprobálhatom ha éppen itt is van

2016. márc. 15. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:
van kb 1000 iskolaszövetkezet ott kell szétnézni
2016. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!