Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha felmondok és letöltöm a...

Ha felmondok és letöltöm a felmondási időm mi a helyzet az időarányos szabadságommal? Nem kellene azt kifizetni az utolsó bér mellé?

Figyelt kérdés

Áll a bál. Hülyének néznek. Felmondtam, ragaszkodtak a felmondási időhöz. Ledolgoztam. Aták volna az utolsó fizumat. Nézem és kérdezem: és a szabadság? Márc közepe van, van 26 nap szabim/év, egy napot ki nem vettem még, ennek időarányos részét ki kellett volna adni (ez nem történt meg és már nem is történhet lejárt a felm idő) vagy ki kellett volna fizetni. Ez se történt meg. Nem írtam alá nem vettem át mondtam számolják ki az időarányos szabimat és az azzal megfejelt és pénzben megváltott szabikkal fizessenek ki.

Nem fizettek közölték átveszem vagy nem? Ha nem, nem. Ők nem adnak egy fillérrel se többet.

Nem kéne ezt kifizetniük? És ha nem, hova mehetek?


2016. márc. 15. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki kéne fizetniük és jogsegítségért ide fordulhatsz:

[link]

2016. márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bús p****ba mehetsz most már a troll kamukérdéseiddel. Annyira lerí a megfogalmazásról meg a témáról, hogy ugyanarról a kérdezőről van szó, aki igazából nem választ vár, csak hogy elsírhassa, hogy "úgyse lesz semmi, mind hülyék vagytok, ha azt hiszitek, igen".
2016. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a GYIK alkalmazottja ez a kamukérdés gyáros.
2016. márc. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!