Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmenjek így az állásinterjúra...

Elmenjek így az állásinterjúra? Lent

Figyelt kérdés
a últ héten írtak emailt, hogy jövő héten megkeresnek, és behívnak interjúra. Arra számítok holnap v holnapután mindenképp keresnek. Mivel helyben vagyok, gondolom akár aznap is behívhatnak. A gond az, hogy lebetegedtem, 38 fokos lázzal vírusos torokgyulladással nyomom az ágyat, orrba szájba tüsszögök, és hasmenésem is van. Holnap megyek az orvoshoz. Ha hívnak, mi legyen? nem akarok emiatt lecsúszni, de hiába szedem össze magam, nem hiszem, h jó benyomást tennék így, pláne ha még f*sni is ki kellene rohannom közben..vagy letüsszenteném az interjúztatót..kb percenként tüsszögök. :/ valaki valami okosat tud mondani?
2016. márc. 15. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom nálad ez hogyan működik de én megfigyeltem, ha megvagyok fázva akkor itthon halni készülök, mikor meg összekapom magam és elindulok a dokihoz vagy bárhova máshová (gyalogolok, kicsit meg is izzadok) mire oda érek mintha semmi bajom sem lenne xD .

Nem hiszem , hogy megvárnak és várni fognak rád ha lemondod az interjút, hacsak nem valami ritkaság számba menő, nagy tudást, szakmai gyakorlatot, tapasztalatot igénylő pozícióról van szó .

Ha így teszel akkor más most veheted úgy, hogy ez a hajó elment .

2016. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell tegyél, megmondod, hogy lebetegedtél, szeretnéd elhalasztani az interjút, jelentkezel, mikor már jobban vagy, ha ez megfelelő nekik. Ha nem, akkor pont ennyire kelelttél nekik.
2016. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

** vagy lemondod és megvárnak ha te vagy az egyetlen legalkalmasabbnak bizonyuló jelölt a pályázatod alapján .

vagy beveszel egy lázcsillapítót + pár szem szén tablettát és elvonszolod magad az interjúra :)))

2016. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Aznapra sose hivnak... Megmondod, hogy influenza miatt a jovo het eleje alkalmasabb lenne, lehetseges-e akkorra tenni a meghallgatast. Mindenkeppen fixalj le veluk egy konkret idopontot!
2016. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. Kis helyi cégről van szó, nem egy nagy szám, de fősuli mellett tudnám csinálni, és valamennyire szakmába is vág. Mindegy, remélem, nem holnap hívnak, addigra talán valamivel jobb lesz.
2016. márc. 16. 00:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi ezzel a gondod. Simán megmondanám, hogy beteg vagyok és így olyan időpontot beszélek meg amikor már magamat ismerve gyógyult leszek. Nem kell betojni, nem csak te keresel munkát hanem a cégek is keresnek alkalmazottakat. Szóval kölcsönös a dolog.
2016. márc. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég jártam így. Mikorra behívtak, pont aznapra lettem a legrosszabbul. Lemondtam, 1 hét múlva újra behívtak. Rám vártak mondjuk. Még meg is köszönték, hogy nem fertőztem meg őket.
2016. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is az interjúmra full lebetegedtem. Megfáztam keményen.

Sokat agyaltam azon, hogy menjek, ne menjek, lemondjam, stb. Mit szólnak ha nem megyek, mit szólnak ha betegen megyek.


Végül inkább mentem, jót nevettek, hogy nem gond, mindenki le van betegedve októberben. A legtöbbjüknek gyereke is van, az év negyedét megfázással töltik.



Nálad ez a hasmenés ami eléggé rosszul hangzik, ha az nem javul, akkor lehet jobb ha nem mész, de azért próbálj gyógyulni addig, diéta, normaflore, meg ami kell.


Ha a hasmenést le tudod küzdeni addig, akkor a választás lehetőségét add meg nekik. Mondd el, hogy beteg vagy és ha kell be tudsz menni egy interjú erejéig, de döntsék el ők, hogy vállalják e a kockázatát, hogy fertőzöl. (lehet, hogy az interjúztató is beteg és akkor kb mind1...)

2016. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
jah és addig nyomassad a tünetmentesítőket, acc, coldrex, neocitran, amelyik jobban esik. szerintem 1 órára ki tudod kupálni magad ha kell.
2016. márc. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is halasztottam már el interjút, mert lebetegedtem.

Nem volt semmi gond, megbeszéltünk egy új időpontot, meggyógyultam, elmentem, felvettek. Ennyi.

2016. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!