Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmenjek Pestre Zepter állásin...

Elmenjek Pestre Zepter állásinterjúra, ha a munkaügyi fizeti az utat?

Figyelt kérdés

Lenne még sok más intéznivalóm is BP-n, elvileg ha kérek tőlük igazolást, akkor kapok az útra költségtérítést. Azonban nem nagyon szeretnék ott dolgozni, nem is tudnék mert jutalékos fizetésre nem lehet albérletet kivenni és vállalkozó igazolványért sem akarok fizetni.

Ha az első interjú végén elköszönök, akkor nem fognak igazoló papír nélkül kirakni? Vagy egyáltalán egy ilyen futószalag-agytágító "állásinterjún" valaki tudna adni papírt amivel igazolhatom, hogy állásinterjún jártam? Csak ez így meg munkaügyilehúzás mert tuti nem akarok ott dolgozni. De sose kaptam semmilyen támogatást, támogatás nélkül viszont nem tudok utazni.


2011. szept. 20. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ööö, a munkaügyisek a Zepterhez küldenek? Na, ez már gáz, ENNYIRE nincs már munkalehetőség Magyarországon?
2011. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű, ne köszönj el az első interjú végén, csak miután hazaértél, akkor hívd fel őket vagy írj ímélt, hogy meggondoltad magad. A papírt meg írasd alá velük.

Lehúzás: ha a lelkiismereted nem bántja, akkor csináld meg. Ha igen, akkor inkább ne. Ezt neked kell eldöntened.

2011. szept. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem a munkaügyisek, elküldtem irodai munkára az önéletrajzom és ez jött vissza, ők szeretnek mindenféle jól hangzó munkát hirdetni.

A hirdetés irodai munka volt, állítólag havi fizetéssel.

A "megfelel, fáradjon be személyes elbeszélgetésre központunkba" levél viszont gyanúsan gyorsan, késő este jött vissza és a csak levélben megírt cím egyezik a Zepter címével, az aláírókról pedig csak hasonló kereskedelmi állásokat találtam, szerintem tuti ők azok.

Ha odaírnák, hogy nyugdíjasoknak adj el 100ezres edényeket, a fene sem jelentkezne.


Nem tudom, lehet inkább várok tovább, hátha valami normális hely is behív végre, nincs kedvem végigülni egy többórás hülyeséget :(

2011. szept. 21. 08:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem is beszívattak a múltkor, ezzel az irodai munka dumával. Szerintem nem éri meg. Vagy ki tudja, nekem nem érné meg. Én Győrben voltam, de ott is előjöttek, a hú, de jól lehet ezzel keresni szöveggel. A helyedben nem mennék, ahogy írod, neked se vállalható a pusztán jutalékos fizetés, amúgy legalább arra nem kényszerítenek, hogy vállalkozó legyél, helyette megbízási szerződést kötnek.
2011. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Épp most kaptam egy másik levelet is, amivel elvileg a HR részre lehetne menni.

Ha nem eladnom kellene, hanem nekem beszerveznem a dolgozókat azt még esetleg csinálnám is, mert akkor végül is nem rájuk sózom, hanem ők döntenek (mondjuk nem jó döntést :/).

De az állásinterjú ugyanott, ugyanakkor, tehát gondolom ugyanaz az eladás, csak próbálják másképp hirdetni :S


A Zepternél mindenki tukmálóként dolgozik? Van olyan munkakör amiben nem kell eladni, hanem csak a saját dolgozókkal, szállítással, banki ügyintézéssel foglalkozni?

2011. szept. 21. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!