Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ügyvezető asszisztens ( kis...

Ügyvezető asszisztens ( kis cégnél) milyen pozíció? Mármint lehet előrejutni később ilyen pozícióból?

Figyelt kérdés
Már azért kérdezem, mert személyi asszisztensként gondolom nem lehet úgy felfelé mozogni, vagy más irányba. Ilyen munkakörből lehet később azért hasznot szerezni, ugye?
2016. márc. 17. 08:55
 1/2 Ladislaus433 ***** válasza:
felejtsd el kb nulla. nyilvan ha megfelelo MELLmeretekkel rendelkezel sokra viheted de a kis ceget hanyagold, multi, nyelvtanulas es irany kulfold. ha meg mindenaron otthon akarsz maradni akkor meg legyel konyvelo
2016. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja, én is annál maradtam végül hogy nem adtam be rá, nagyrészt ugyanezen okokból.
2016. márc. 18. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!