Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Téma: Gerilla önéletrajz -...

Gabor5671 kérdése:

Téma: Gerilla önéletrajz - konzultáció. Megéri?

Figyelt kérdés
Végignéztem a témával kapcsolatos eddigi bejegyzéseket, de azok elég régiek már (2011). Most kaptam egy ajánlatot B. András cégétől egy személyes konzultációra. Majd hátast dobtam a 2 órás konzultáció díjától! Valaki esetleg átesett már ilyen megbeszélésen? Megéri? Eredményes? Viszonylag magasan kvalifikált ffi vagyok, azt gondolom, hogy a megadott díjért a szokásos jó nagy általánosságokat kapom majd.

2016. márc. 20. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, ez neked mi a fenének? Szarásig van az internet hasznos cikkekkel, mitől jó egy önéeltrajz, pályakezdő létemre is egy teljesen korrektet össze bírtam rakni és lett jó munkám. Ha olyna magasan kvalifikált vagy, erre mi szükséged mégis?
2016. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valóban, én is azt gondolom, hogy nem egy nagy ügy egy jó önéletrajzot összecsapni. De esetemben már "belép" a "kor-faktor" is (majdnem 50 vagyok). Szakmám szerint (pénzügy-számvitel), nem vagyok "kurrens", minden meghirdetett állásra, sejtésem szerint, kb 1000+1 önéletrajz érkezik be. Persze nyilvánavalóan az alapvető gond az, hogy -a hatalmas "gazdasági fellendülés" ellenére - irgalmatlan kevés elérhető állás van. Hát ezért :-)
2016. márc. 20. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még pénzkidobás az ilyen, inkább egy jó fejvadászt fizess meg, aki segít neked munkát találni.
2016. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem tudjuk megmondani, h megéri-e. Nekem pl gerilla cv-m is volt már, de mivel 45 feletti nő vagyok (és túlképzett), engem ennek ellenére sem hívnak interjúra.

Ha mégis eljutok interjúig, hamar leveszem, h "nem illek a fiatal csapatba". Manapság a 20-30 év munkatapasztalat, ész, diploma, nyelvtudás nem számít, csak a haveri kapcsolatok és/vagy a fiatal életkor.

2016. márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
50%
38 éves nőként 2 kisgyerekkel a "puttonyban" a gerilla önéletrajz módszerek segítségével kaptam meg egy jó állást. Én ajánlom őket, biztos, hogy nem jutott volna eszembe, hogyan fordítsam előnyömre a gyes/gyed 5 évét...
2016. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: hogy lehet egy gyeses időszakot az előnyére fordítani, ha nem tudja az ember ráhúzni a volt munkahelyére?
2016. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4 hát ez jó, mert aki fiatal pályakezdő, attól meg a több éves tapasztalatot várják el...
2016. máj. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Semmiképp nem érdemes kiadni nyolcvanezer forintot egy tanácsadásért! Ismerősöm bedőlt neki, és semmi újat nem tudott mondani neki,ráadásul agresszív,arrogáns a stílusa,és késve érkezett,persze teljesen készületlenül. A saját elképzeléseit erőltette végig. Természetesen semmiféle "garancia" nincs,az elégedetlen véleményekre magasról tesz. Ami még durvább,sorolta,miket hazudjon az önéletrajzában,általa soha nem végzett feladatokat íratott bele,és a volt munkakörei helyett tökéletesen más munkaköröket íratott bele. Az ingyenes videóiból pont annyi tudáshoz jutsz,amennyi elég,vagy más,tisztességes tanácsadóktól,megfizethető áron.
2022. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kérdező! Mennyibe került akkoriban? Én most akarnék menni, de egyre jobban eltántorodok, ahogy olvasoma véleményeket. Neked hogy tetszett, ha mentél végül?
2023. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!