Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba érdemes (vagy...

Önéletrajzba érdemes (vagy van egyáltalán értelme) feltüntetni online tanfolyamokat?

Figyelt kérdés
Például a solo learn oklevelét ( [link] vagy hasonlókat?

2016. márc. 11. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak tömören.

Ha hosszúra sikeredik, akkor nem fogják elolvasni.

2016. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Azokat inkább motivációs levélben.
2016. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát külön egy alap Java Script "oklevelet" nem hiszem, hogy feltüntetnék, inkább a "jártasságok" résznél odaírnám, hogy alap szintű xy tudással rendelkezem.


Viszont egy bekezdést szánhatsz rá, hogy számos online kurzust végeztél, például: ... - évszám, ... - évszám.

Önmagukban semmit sem érnek, de ha tényleg egy komolyabb kurzus, nem olyan amit 2 nap alatt végignyomkodsz unalmadban, akkor azért egy HR-es látni fogja benned azt, hogy szereted magadat képezni, amit eléggé szeretni szoktak.

Na meg én már láttam olyat több helyen is, hogy például Stack overflow pontszámot feltüntetett valaki és belegondolva nem is rossz ötlet.

2016. márc. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!