Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg meg kell szakadni az...

Tényleg meg kell szakadni az Aldiban eladóként?

Figyelt kérdés
Ingyen túlóráról, 6 óra helyett legalább 8 óráról és nehéz súlyok emeléséről olvasok/hallok. Valaki dolgozott már ott?

2016. márc. 22. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát hogyne!

Majd németországban próbálja ki azt a csigatempót néhány pénztáros, amit nálunk előad.

Az lenne az első és utolsó napja!

2016. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Már miért lenne különb az ALDI mint a többi :) mindenhol ez megy . Dolgoztam volna OTT ha hagytak volna , de még a lehetőséget sem adják meg az embernek xD . Itt ahol én lakom van vagy 3, ha nem 4 ALDI, évek óta küldözgetem, küldözgettem a jelentkezéseket (ma már nem), válaszra sem méltatják az embert, kereskedelmi végzettséggel . Miközben a diákokat meg orrba szájba veszik fel, akik megjegyzem nem is élnek, laknak életvitelszerűen a városban .
2016. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekes, hogy ki hol lakik? Nem szempont.
2016. márc. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Dolgozott egy kozeli ismerosom par honapot naluk. A fizetes nem rossz, de melo az vmi brutalisan sok es ahogy kezelik az embert (csak darab..van masik)... Nekem ilyen hanyinger hely utolso lenne ahova mennek. Mint vasarlo szeretem..nem hiaba gyorsak a kasszasok..merik oket, mennyi ido alatt olvassak le a vonalkodot stb es ertekelik majd csesztetik oket ez alapjan, tobbek kozt :)

Plusz igen, kell polcfeltoltest csinalnod, sutnod a pekarut stb :)

2016. márc. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tesco, Spar, Auchan sem különb...
2016. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
penny sem különb de ott ideges a dolgozó, aldi meg tök nyugis
2016. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aldi,lidl,penny mind méri a dolgozói szkennelést..
2016. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!