Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire lehet manapság...

Mennyire lehet manapság megélni magánvállalkózó grafikus designereknek illetve "videószerkesztéshez értőknek"?

Figyelt kérdés

(Videó szerkesztés alatt nem az egyszerű vágásra gondolok hanem a komplikált effectek & mozgó grafikák és 3D-s alakzatok készítését / animálását értem)


Azt tudom hogy a jó portfólió sokat számít.

Ezen a területen mennyire van szükség diplomára?



2016. márc. 23. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha találsz egy céget, akiknek be tudsz dolgozni, nem fogják nézni a diplomádat, csak azt, hogy meg tudod-e oldani a kínjaikat, és elég olcsó (meg gyors) vagy-e.


Szerintem elég széles igény van erre, fizetőképesség talán már kevésbé, de nem reménytelen. Csak kell hozzá ismeretség, ajánlás, referenciamunka.

2016. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Diplomara semmi szukseg, portfolio alapjan dontenek majd. Debrecenben amugy komoly hiany van grafikusbol, enbis kerestem alkalmi arculattervezesre embert el sem jutottunk a penzig mert senki nem jelentkezett..
2016. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Diploma nem mindenhez kell, ehhez sem. Vannak face en grafikus csoportok, ott eleg sokan nyomjak egyedul az ipart. Szoval ezek szerint meg. Keress ilyen csoportokat, biztos segitenek
2016. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!