Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni ma egy...

Mennyit lehet keresni ma egy jó Budapest étteremben kvzóban?

Figyelt kérdés
Nagyon meglepődtem mikor ma megáttam egy hirdetésben, hogy egy Budapest bevárosában elhelyezkedö grill étteremben ami nemis tűnt olyan nagyon kirívóan jónak 300-400e ft-ot ajánlanak.Mivel már kb 5 éve nem dolgozom magyarországon a vendéglátiparban nem tudom, hogy mennyit lehet keresni, de egy ugyan végzettség nélküli, de németül és angolul beszélő a gasztronómiában jártas 25 éves nőnek milyen lehetőségei lennének ma?Gondolkodom rajta h hazamegyek megcsinálni egy okj képzést vagy valamit egy-két évre és ha tényleg meg lehet keresni 3-400e ftot akkor miért is ne, de azt hittem h még mindig ilyen 150-200 között van a fizu...

2016. márc. 25. 20:22
 1/6 tetro ***** válasza:
55%
bruttó vagy nettó összegről beszélgetünk?
2016. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekelne még, hogy a vigadónegyedben lévő helyeken(pl instant, szimpla,anker...)forgalmasabb szórakozóhelyeken, romkocsmákban mennyit adnak órabérben, jattban...Köszi:)
2016. márc. 25. 20:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Nettó
2016. márc. 25. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Mint mi? Felszolgáló? Mert az tökéletesen kizárt.
2016. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha, mint felszolgáló.Akkor kb mennyi?
2016. márc. 25. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz, már több éve én sem dolgozom otthon, de meglepődnék ha hirtelen 200%-al nőttek volna a fizetések a vendéglátásban.

A legtöbb amit otthon kerestem (nem is BP) az 300 ezer volt, viszont kb 300 órával/hó. Budapesten top étteremben 2014-ben olyan 160 körül volt amit hazavittem.

2016. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!