Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akinek van olyan munkája/hobbi...

Akinek van olyan munkája/hobbija, amit imád, az hogyan talált rá erre?

Figyelt kérdés

Szeretném megtalálni, mi az, amit szeretek csinálni, amiből ha sokat/sokszor/hosszú ideig fárasztó is csinálni, úgy érzem feltölt, és szeretem.

Eddig új hobbikat próbáltam ki, és olyan emberek társaságát keresem, akik szenvedélyesen szeretik, amit csinálnak. Valószínűleg még nem elég új hobbit próbáltam ki, és új embert ismertem meg, így ezt folytatom.

Addig is, szeretnék ötleteket meríteni, ti hogyan csináljátok/csináltátok?


Köszönöm a segítségeteket!


23/N



2016. márc. 26. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy erre lenne külön recept. Egyszerűen az ember érzi, hogy mihez van tehetsége, mik azok a dolgok, amiket szívesen csinál.

Én például tudom magamról, hogy nagyon jó a szókincsem és élénk a fantáziám, szóval ebből kifolyólag imádok a szabadidőmben novellákat írni.

Tudom magamról, hogy szeretem a gyerekeket, örömmel tölt el az, ha velük foglalkozhatok, ezért tanultam ki olyan szakmát, amiben ha sikerül állást szereznem, akkor gyerekekkel tudok foglalkozni munka szinten.

És így tovább, és így tovább...

Te miben vagy tehetséges? Mi az ami örömet okoz neked?? Ha erősen gondolkozol, biztos, hogy találsz ilyen dolgokat. Javaslom, hogy azokból indulj ki :)

2016. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Én a küzdősportba lettem szerelmes :)Másfél évvel ezelőtt nekem támadt az egyik osztálytársam és elhatároztam hogy valami önvédelmet akarok tanulni.Egy ismerősöm ajánlotta az MMA-t ahova ő jár, ott pedig szerelmes lettem a földharcba :)

Azóta Brazil Jiu-Jitsura járom lassan egy éve és minden edzésen "lángol a szerelem" :D

2016. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez nagyon ritka. Az a gond, hogy ha olyat kezdesz 8 órában csinálni, amit szeretsz azt is megunod, abból is kiégsz majd.
2016. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
véletlen egybeesés volt.
2016. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Lehet egyedül vagyok vele de én egy raktárban dolgozom csomagolóként és hiába érzem néha droid munkának mégis tetszik amit csinálok. 19/F
2016. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én a túrázásba lettem úgymond szerelmes. :)

Annyira leköt és kikapcsol a természet, hogy valami hihetetlen. Azon belül is sokszor teljesítménytúrázom, ahol tulajdonképpen saját magaddal versenyezhetek ha akarok és egy túrázó-közösségben is vagyok. Ha pedig egyedül szeretnék lenni akkor saját magam megyek el valahova a hegyekbe kikapcsolódni egyet. Egy kemény, hosszú túra jól ki is fárasztja az embert és másnapra teljesen feltöltődik a test friss, megújult erővel. :)

2016. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, még én is keresem, de már kezdek kiégni és sajnos damoklész kardjaként lóg a fejem fölött az, hogy valamiből addig is meg kell élni és ez így nagyon rossz.
2016. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Miki09 válasza:

Az elsőnek. Tanuljunk meg magyarul, ha már novellákat írsz. Örömet szerezni lehet, kárt OKOZNI. Ez nagy különbség.

Olyan hogy örömet okozni, nincs...

2016. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nalam nincs ilyen. Van egy ketto hobbi amit ezer eve uzok, de pl ma is kitalaltam uj dolgot, amit meg akarok tanulni. Nagyon valtozo, van amire soha nem neztem ra, es van, amit neha neha uzok. Olyan vagyok ha erdekel valami, akkor belevetem magam a tanulasba hogy megtudjak rola minel tobbet.

En sokat aggodtam, hogy nincs egy egyenes vonal, amin haladok de beszetem par szakemberrel, akik megnyugtattak. Azota nem erdekel, csinalom amit erdekesnek tartok, egyszer csak jol jon ha tobb labon tudok allni es elony ha szeretek uj dolgokat tanulni.

25F

2016. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Mindig is szerettem a zenét. Aztán letöltöttem az FL Studio-t és azóta volt külvilág, nincs külvilág.
2016. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!