Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Avon tanácsadó mit csinál?

Avon tanácsadó mit csinál?

Figyelt kérdés

Most rendeltem először tanácsadó segítségével és nem tudom hogyan működik a dolog. Majd hozza a lakcímemre, már beszéltem is vele. Ilyenkor illik behívni, vagy csak átveszem és fizetek?

Illetve még fog valamit mondani? Ajánlgatni termékeket, vagy csak ideadja és szia?



2016. márc. 31. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Bizonyára valami tukmálgatás a lényege.
2016. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És bekéne hívnom a lakásba, beszélgetés, meg ilyenek?
2016. márc. 31. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell behívni. Kifizeted a számla alapján, kérsz egy új katalógust, és elküldöd. Majd hívod, ha kell valami az új füzetből.
2016. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az igazán jó tanácsadó nem "tukmál", hanem megpróbálja megismerni a vevő igényeit, szokásait, bőrtípusát, sminktónusát és megmutatja a vevő kívánságának leginkább megfelelő terméket. pl. illatmintával a parfüm illatát, melyből a vevő eldöntheti, hogy tetszik-e neki az illat, stb. Volt, hogy 20-30 rúzsmintával is jártam, s a vevő bármelyiket kipróbálhatta a kézfején, s ha egyik sem tetszett neki, akkor nem rendelt :-)

ÉN soha nem tukmáltam - mégis mindig volt megrendelésem :-)

2016. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Jó, lehet nem úgy tukmáltad mint a cigányasszony az ukrán cigit, hogy "vegye maán meg".


Kifinomult volt a tukmálásod, amivel rávetted, hogy végigpróbálgassa mind a 20-at a kezén, meg meghallgassa a bőrtónusról a kiselőadást.

2016. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz, nem is tartottam kiselőadást :-)

Pont azért szerettek a vevőim (akik amúgy az ismerőseim voltak és azóta is mindenkivel jóban vagyok :D), mert én nem eladni akartam nekik, hanem kiszolgálni őket, az igényeik szerint :-) Ha nem kért semmit, akkor nem kért... nem ebből éltem...

Szóval nem, nem nyomultam, ezt felejtsd el :D

2016. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%

Igenis nyomultál, csak nem látványosan, hanem ugyanúgy, ahogy a szövegedet is írod. 60 smiley egy bekezdésben. Mosolyogtál szépen. Minden a vevőért van, természetesen.

Te csak azért vagy ott, hogy őt szolgáld. Mert te ezt élvezed... nincs is jobb dolgod. Hagyjuk már a mesét habbal.

2016. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mosolyogni, összebarátkozni, az érzelmeire hatni. Így kell csinálni.
2016. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

"Mert te ezt élvezed."


Sajnálom, hogy számodra ismeretlen dolog az, amikor az ember szereti azt, amit csinál :-)

Igen, élveztem, mert nagyon jó lrzés volt, amikor a vevő megkapta a pl. parfümjét, befújta magát vele és láttam az örömöt az arcán, meg mondta is, hogy fú, igen, milyen klassz illata van.

És igen, ott vannak a smileyk, mert interneten csak így lehet jelezni, ha valamit pozitívvá akarok tenni vagy mosolyogni. Bocs, hogy nem vagyok savanyú tojás és szeretem az életet, az illatokat, stb :-)

2016. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!