Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetnék gazdag?

Hogy lehetnék gazdag?

Figyelt kérdés
Bármi normális választ megfogadok !

2016. ápr. 3. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

A, nem alkalmazotti létben gondolkozol


B, olyan dolgot nyújtasz, amiért az emberek hajlandóak fizetni sokat. Ilyen dolgok azok, amik az emberi szükségletekkel vannak összhangba, pl ha fáj a fogad, akkor 50e-et is kifizetsz, hogy megszűnjön a fájdalom.


C, kezdetben megkeresett pénzt olyan dologba fekteted, ami pénzt hoz. Pl budai villát csak akkor vásárolsz, ha van rá bérlőd hosszútávra, és nem azért, hogy egyedül élj a 4000nm2-en.

2016. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
#2 te már csak tudod okostóni
2016. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Totó, Lottó . Szerencsejáték ezerrel :D
2016. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem az elsőt miért pontozták le, alkalmazottként kapcsolatok nélkül nem igen leszel gazdag.

Vállalkozás, ami vagy valami újat, egyedül állót nyújt, vagy ha nincs annyi kreativitásod akkor egy jól működőt próbálsz leutánozni, ami vagy sikerül vagy nem.

2016. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

itt mindig az a téma, hogy legyél vállalkozó, meg rengeteg ötletem volt, de mindet ellopták, és kapcsolatok nélkül nem lehet megélni.

Mondj már egy példát bármire. Milyen kapcsolatra gondolsz amiből meg lehet gazdagodni? a politikus, prostin kívűl.

Piacképes munkaerőről hallottatok már? vagy az csak a mesébe van?

példa: programozó, orvos

2016. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
#1 vagyok, ez az oldal ilyen, meg se lepődöm. Magyar ember agyába bele van ültetve, hogy "legyen jó állásod". na most nálam a gazdagság nem ott kezdődik, hogy havi 1 milliót viszek haza, közben meg évente van 20 nap szabadságom, aminek max a felével (vagy még azzal se) rendelkezem én.
2016. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha itt egyik válasz sem hasznos, félig meddig sem, akkor tök mind1 mit ír az ember . El kell menni 3-4 műszakba szalagmunkásnak akkor . Én adjak tippet, hogy legyen a másik gazdag ? meg tartom magamnak .
2016. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
pedig már épp megsajnáltalak és adni akartam egy tippet, amivel garantált a havi 1millió még a legbénább gyereknek is, de sajna heti 5 napot egy irodában kell ülni, így nem írom le :(
2016. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Első köszi.
2016. ápr. 3. 14:49
 10/14 anonim ***** válasza:
miről maradtam le, hogy lesztek gazdagok akkor?
2016. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!