Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetnék gazdag?

Hogy lehetnék gazdag?

Figyelt kérdés
Bármi normális választ megfogadok !

2016. ápr. 3. 11:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#8-as milyen melo az?


Engem erdekelne.

2016. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

légiforgalom irányító

nem kell a kommentek, hogy oda kell éretségi, angol, vizsga, sőt még általános is, mert ezek mind kell egy vállalkozáshoz is törvényileg az angolt leszámítva.

2016. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Kimész az utcára. Megnézed mi nincs 5 kilométeres sugarú körben.

Ami nincs azt megcsinálod. Bolt,fodrászat,szexshop,franctudja.

Megkell találni mire lenne igény.

Pl szeged, DOKK nevű hely. Tudtommal elég jól megy nekik, volt egy ötletük, megcsinálták, sikerült, ennyi.

2016. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Itt tartasz?????

fodrászat?

Arról hallottál már, hogy hálózat, terjeszkedés?

Mennyi az esélyed egy nagyobb hálózattal, aminek már van boltja a városban?

Ha ebből neked lesz havi 1millió, én lemásolom amit csinálsz és veled szembe megcsinálom ugyanazt, így osztozunk az 1millán.

A szórakozóhely nem túl jó ötlet, hallottál már a hajógyári szigetről? Itt nem nyitnak veled szembe egy másik helyet, csak elkérik az 50%-ot, különben kinyírnak. És akkor még a korrupciót nem említettem, mert bármikor bezárathatnak, ha a polgármester is ezt szeretné csinálni

2016. ápr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!