Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz írásakor ha valamit...

Önéletrajz írásakor ha valamit pl.2012-jelenleg csinálok, akkor az eközben volt 2013. augusztusi munkát ez elé vagy után kell írnom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy időrendben visszafelé kell haladni, de ami jelenleg is tart, az előbb kezdődött, úgyhogy nem tudom, hova írjam...

2016. ápr. 8. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy egy egy hónapos munkát bele kell írni?
2016. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem ami jelenleg is tart, azt felülre (ez a logikus...)

De nem is nagyon számít, h hogy írod...


Én tuti feljebb írnám.

2016. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kónya Ágnes ***** válasza:

Mennyire releváns a 2013. augusztusi munka a megpályázni kívánt állás szempontjából? Mert ha nem, akkor a szakmai tapasztalatot érdemes két részre szedni az önéletrajzban. Először szerepeltesd "Releváns szakmai tapasztalat" címszó alatt azokat a munkákat, amelyek kapcsolódnak a betölteni kívánt pozícióhoz. Majd alatta "Egyéb szakmai tapasztalat" vagy "Kiegészítő szakmai tapasztalat" címszó alatt azokat, amelyek nem relevánsak (például, ha adminisztratív munkára pályázol, akkor ilyen a pincérként eltöltött idő).


Ha ezt nem tudod megtenni, mert minden eddigi tapasztalatod passzol a betölteni kívánt pozícióhoz, akkor a folyamatban lévő munka mindig elsőbbséget élvez.

2016. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!