Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kamionosok mindig mondják...

A kamionosok mindig mondják Forintra pontosan, hogy mennyit kerestek, a többiek meg titkolóznak, miért?

Figyelt kérdés
Mindig megbeszélik egymás között. Pedig komolyabb összegeket keresnek, 4-600. Más meg titkolja a 1-200 ezres fizuját. Mi az oka ennek?
2016. ápr. 10. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Mert a kamionosok sajnos nem nagyon tudnak másról beszélni.
2016. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Jó kérdés, na engem pont ezért tudtak átk.rni a szakmámban. A nagy hallgatás, titkolózás, mindenki sunyit, sumákol meg lapít, senkitől ép kézláb infó birtokába nem tudsz jutni, aztán kiderült, hogy a munkahely ahol anno dolgoztam megrövidített hónapról hónapra 10-20 ezer forinttal. Több év kimaradás után visszatértem aztán senkitől semmit nem hallottam a bérezésről .
2016. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Kamionosból nincs elég, így nem kell félniük, hogy ha elmondják a fizetésüket, más "lecsap rá". Egy irodai melónál van erre esély, hogy találnak képzettebbet, tapasztaltabbat. Mások féltik a munkahelyüket.

Remélem, értelmes választ adtam.

2016. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak szerződésbe van véve, hogy nem beszélhet a fizetéséről.
2016. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es miért mentél vissza, ha átk.rtak?
2016. ápr. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Azért, mert én az előző munkahelyemen véletlenül elkotyogtam, hogy mennyi az órabérem. Hát, nem véletlenül az előző munkahelyem.. Jött az irigység, kibeszélés, és rendre keresztbe tettek, pedig nem száz ezrekkel kerestem többet, hanem pár tíz ezer volt a különbség.
2016. ápr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert a kamionosok felvágnak a fizetésükkel, mivel mással nem tudnak.
2016. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Manapság hiányszakma, kevés a jól képzett sofőr. Akinek van gyakorlata és beszél egy - két nyelven, elég jó állások közül válogathat egész Európában.


Manapság kicsit jobb világ jár ránk, bár azért a két szép szemünkért nem kapunk semmit, van azért hajtás, én heti 3 - 4 ezer km - t megyek.


Aki szerint a kamionosok másról nem tudnak beszélni, csodálkozna kik mennek kamionosnak manapság, legalább fél tucat diplomás kolléga jut eszembe, ma már egy jobb sofőr beszél angolul, németül.


Nálunk napi 25 ezret forintnak megfelelő lóvét keresünk most. Természetes, hogy az emberben van egy egészséges mértékű büszkeség, hogy a munkájáért elfogadható díjazást kap.

2016. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, és elvileg én sem beszélhetnék a fizetésemről a szerződésem szerint, még saját cégen belüli kollégámmal sem - nem mindenki kap ugyanannyit ugyanis.
2016. ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!