Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki SOS tudna segíteni egy...

Valaki SOS tudna segíteni egy állásbörzés kérdésben?

Figyelt kérdés
Amikor van egy börzének kezdési időpontja teszem azt reggel 9, akkor itt mennyire követelmény illetve célszerű kezdésre odaérkezni? Nem gond ha csak 11-re tudok odaérni mondjuk? Vagy akkor már be sem engednek? Nem tudom hogy megy ez, még sosem voltam...

2016. ápr. 12. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor mèsz mikor akarsz. Egèsz napos vagy több napos rendezvènyek ezek. Nem feszìtett àllàsinterjùk.
2016. ápr. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hú de jó hogy válaszoltál, köszi szépen már azt hittem senki nem fog és a szexualitás témakörben kell majd bedobnom :D


amúgy azt írják 9 - 13 tart a rendezvény... remélem nem lesz ciki betoppanni fél11-11 között... ha itt nincs állásinterjú jellegű dolog - amit te is mondtál meg én is így gondoltam - akkor lényegében itt mire lehet számítani, hogy mi fog történni?

2016. ápr. 12. 00:54
 3/8 anonim ***** válasza:

standok vannak felállítva, ki van írva mindegyikhez, mindegyikre, hogy ki kit képvisel (cégek) . Ahhoz mész oda amelyikhez csak akarsz, amelyik téged érdekel . Ha akarsz kérdezel, ők meg válaszolnak a kérdéseidre . Olyan mint egy kirakodó vásár .


[link]

2016. ápr. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sejtem, milyen börzére mész. A Munkaügyi Központ annyira jól megszervezte az egészet itt, hogy tömegnyomor volt 9-10 között...2000 embert hívtak meg... a kötelezővé tett megjelenés semmivé lett amikor rájöttek, hogy nem tudják aláírattatni a jelenléti ívet... A börzén meg csak gyártósori összeszerelői munkák voltak... :S
2016. ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez komoly? még csak most akarok indulni, 10percre lakom
2016. ápr. 12. 10:07
 6/8 A kérdező kommentje:
mármint ezt az előzőnek írtam, igen erről volna szó
2016. ápr. 12. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, bejutottam a börzére, de semmi értelmeset nem találtam. :S Majd meséld el, mi volt nálatok!
2016. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak akkor érdemes bőrzézni ha diplomás vagy. amúgy időpazarlás. hármon voltam már.
2016. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!