Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A TávozzAngolosan munkaközvetí...

A TávozzAngolosan munkaközvetítő cég milyen?

Figyelt kérdés
Azt írják az angol nyelvtudást ingyenesen felmérik, adnak szállást és egyszerűbb melókat (mosogatás, takarítás londoni szállodáknál) Nekem ez kezdésnek elég is lenne. Érdemes leszerződnöm velük?
2016. ápr. 12. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom jól lehúzzák a buta semmihez nem értő, de külföldön "meggazdagodni" akarok embereket.
2016. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ne csak gondold. Olyanokra vagyok kíváncsi akik igénybe vették a szolgáltatásukat és van tapasztalatuk!
2016. ápr. 12. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Kell bàrmièrt is előre fizetni? Ha igen, azzal "angolosan tavoznak" a pènzeddel.


Mikor fogjatok fel vègre, ìgy 12 èv EU tagsag utàn, hogy a külföldi munkàhoz kezdőtőke, nyelvtudas ès talpraesettség kell. Londonba meg kijönni minimàlbéres melóra maximum annak eri meg, aki otthon szó szerint èhezik ès nincs semmije. El sem tudjàtok kèpzelni, hogy milyen "szìnvonalat" jelent egy londoni minimalberes melò.

2016. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eltudom, mert dolgoztam már kint.
2016. ápr. 12. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha dolgoztál kint, miért közvetítőn keresztül akarsz menni?
2016. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert magyarok közt voltam és ahhoz kevés a nyelvtudásom, hogy kapásból magyar segítség nélkül boldoguljak. Erős alap a nyelvismeretem, de nem társalgási szintű.
2016. ápr. 12. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán keress akkor rajtuk keresztül munkát... Ne ilyen noname cégeken keresztül.
2016. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!