Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mogyoródi Aquarénában diákmunka?

Macy@ kérdése:

Mogyoródi Aquarénában diákmunka?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt olvastam, hogy csak diákszövetkezeten keresztül lehet menni, de sajnos egyik szövetkezetnél sem találtam...

Ti dolgoztatok már esetleg ott? Hogy keveredtetek oda?

Bármi tapasztalatot, vagy megjegyzést szívesen fogadok!

Előre is köszi a válaszokat! :)

19/L



2016. ápr. 14. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Universitas iskolaszövetkezet hirdette tavaly, ott próbáld megnézni. Volt, amikor annyira kellett nekik ember, hogy e-mailekkel bombáztak (tag vagyok az Universitasnál), és magasabb fizetést ajánlottak. Nem biztos, hogy idén is kint van, de nyárra szerintem tuti biztosan lesznek helyek.

[link]

2016. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaja, évek óta Universitas csinálja, ahogy annak idején a vidámparkot is. Biztos, hogy simán mehetsz ha jelentkezel.
2016. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szupeeer! nagyon köszönöm a válaszotokat! :)
2016. ápr. 18. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!