Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó ötlet elfogadni ezt a bp-i...

Jó ötlet elfogadni ezt a bp-i állást? ( gazdasági vonal,100 ezer forint)

Figyelt kérdés

Lassan fél éve keresek Budapesten munkát, vidékről költöznék. Közgazdász diplomával, felsőfokú angol és középfokú francia nyelvtudással. Eddig egy lehetőség lett volna, de sajnos azonnal kellett volna kezdeni, ami költözés miatt lehetetlen.

Most kaptam egy nagyon jó ajánlatot. Már ami a munkát illeti. Sajnos csak 4 órás részmunkaidős. Illetve néha előfordul, hogy 5-6 órát kell dolgozni. 4 órára havi bruttó 150et ajánlottak (ez alig 100 nettóban). Albérleti hozzájárulást a munkaügyitől tudok igényelni, egy évig. Itt megvárják, míg találok albérletet. A gond az, hogy teljes állásra 1-2 év után van esély.

Persze eszembe jutott, hogy tudok mellette mást is csinálni, csak nem mindegy, milyen hamar találok valami mást, pláne úgy, hogy ne a város másik végében legyen, fel is vegyenek, stb.

Pedig maga a munka minden szempontból jó lenne, szakmába vág, és kell mind a két nyelvtudás.

Szerintetek?



2016. ápr. 14. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Vágj bele, aztán nézegess, hátha menet közben adódik jobb lehetőség. Ha fiatal vagy (40 alatti) és vágod a 2 nyelvet, akkor SSC-khez jó eséllyel pályázol, ott kb. br 300at kapnál.
2016. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp fogadd el, és vegyél ki egy szobát(ne lakást).
2016. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

heti 20 órára nem is rossz az a br.- 150 pályakezdőként.


Ha kapsz valami értelmes mennyiségű albi támogatást (mert 100e nagyon karcsú BP-en ha albit - akár csak egy szobát - kell magadnak fizetni) akkor vágj bele!

2016. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem kapok semmi albérlet támogatást, csak azt, amit én igénylek majd meg a munkaügyi központon keresztül És nincs cafeteria sem.

Hétfőig meggondolhatom. Szeretném a munkát, de pénzből élünk..

2016. ápr. 14. 22:46
 5/10 A kérdező kommentje:

Ráadásul az albérlet támgoatást mindig utólag adják ( olvastam, hogy volt, akinek a májusit csak júliusban utalták..) addig old meg magad.

Meg fogalmam sincs, hogyha munkát váltok, akkor hogy van az albérlet támogatás. Mert teszem azt, találok valami jobbat, akkor mondjuk kezdek hétfőn az őj helyen, pénteken meg az utolsó munkanap a régin, akkor a szombat-vasárnap mi? Munkanélküli? Elveszik a támogatás, nem tudom. És az a gond, hogy hiába vártam ma másfél órát a munkaügyiben, a hölgy, akihez kerültem nem tudott érdemben válaszolni. Majd kiderül ha odakerül, ezt mondta. Hát, kösssz, hogy így értesz a munkádhoz. :/

2016. ápr. 14. 22:49
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Ahogy az elején válaszolták, SSC-nél bruttó 300-at kaphatsz legalább. Miért nem pályázol állásokra ezeknél? IBM, HP, stb.

Elvégre azt állítod, hogy felsőfokon beszélsz angolul, franciául közepesen. Csak felvesznek! A képzettek is vándorolnak el az országból, szóval biztos van szabad hely.

2016. ápr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok SSC-nél dolgozni, az tuti.Pláne nem vevőszolgálaton.
2016. ápr. 15. 13:51
 8/10 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értem, hogy átmenetileg az is jó lenne, de annak semmi értelme, hogy ugráljak, mint egy kecske, még a végén a hozzájárulásomat is elveszik..

Ez a munka, amit ajánlottak viszont minden szempontból jó, kivéve, hogy csak részmunkaidő.

2016. ápr. 15. 13:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogadd el akkor is. A semmihez képest, sokkal több - részmunkaidőben ennyit keresni, nem rossz dolog!
2016. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én boldog lennék, ha részmunkaidős állással annyit keresnék, hogy megéljek belőle. Lenne egy csomó időm nyelvet tanulni, olvasni, utazgatni, pihenni stb.
2016. aug. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!