Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nincs jelenleg tőkém, és...

Nincs jelenleg tőkém, és szeretnék egy olyan vállakozást elkezdeni, amiből 3 éven belül havi néhány százezer forint jövedelmet meg tudok keresni. Tudnátok jó ötletekkel segíteni?

Figyelt kérdés
Nincs konkrét ötletem, de szeretnék a magam ura lenni és többet keresni, mint jelenleg.

2016. jan. 13. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Kisboltom van 5 éve. A magam ura vagyok? Hát persze, kivéve azt a 200-300 vásárlót aki nálam költi el a pénzét. Mindegyikőjüknek meg kell felelnem.


Feleségem fodrász. A maga ura ő is. Kivéve amikor a vendégeket reggel 8 előtt vagy este 8 után kell vágni. Mondhat nemet persze, de akkor nem fognak hozzá járni.


Melyik az a vállalkozás ahol az ember a maga ura? Mert én nem tudok ilyenről.

2016. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Pénz nélkül nem lehet pénzt csinálni.

AZt sem írtad, mihez értesz, mihez van kedved, mert az sem mindegy, hogy kőművesnek tanultál, vagy szoftverfejlesztőnek...

2016. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Adok inkább egy jó tanácsot, ébredj fel a rózsaszín álmaidból, mert ez nem így működik.
2016. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

@13:11


Valószínűleg semmihez nem ért. Minimális értelemmel rendelkező ember nem ír ki így ilyen kérdést.

2016. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, számos világmegváltó üzleti terv hever előttem, amikből kedvedre válogathatsz. A megvalósításhoz természetesen a rendelkezésedre áll a szakmai tapasztalatom és a szükséges tőkemennyiség, bármire. Természetesen nem kérek cserébe semmit.
2016. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tényleg ilyenek az emberek? Kiforgatni a másik szavát, bele kötni és lehülyézni? A magam ura nem azt jelenti, hogy nem kell megfelelnem a körnek, akiket kiszolgálok. Nem kértem tőkét senkitől, csak ötleteket, hogy szerintetek mibe érdemes bele kezdeni most ebben az országban, kicsiben, ami majd nagyobbra is nőhet. Értek az informatikához, de nem csak a szakmámnak megfelelő dolgokra gondolnék, hanem akármi kreatívabb foglalkozásra, amit esetleg szeretek is csinálni. Például zenészként egy hangszerüzlet, de ennek is óriási a konkurenciája. Voltak már ötleteim, de nem működtek volna a való életben, viszont törekszem a jobb életre és ha tudok, segíteni szoktam az embereknek. Mert nem tudom ki ő és nem ismerem, ezért nem is hülyézem le rögtön.
2016. jan. 16. 21:43
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze mindenbe bele lehet kötni... De nem ezért írtam a kérdésem, ami ezek szerint kiborítja a bilit az embereknek.
2016. jan. 16. 21:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Tényleg ilyenek az emberek?

Én is ezt kérdezem ennek a kérdésnek a láttán.

Hogy valaki komolyan gondolja hogy 0Ft befektetéssel felfuttat egy olyan vállalkozást, ami százezreket hoz...

Ha valaki még is megcsinálná ezt a mutatványt, miért mondaná el másnak az ötletét?

2016. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy tőke nélkül akarom, csak most még nincs tőkém, de mire összejön egy rendes összeg, már kész tervet szeretnék, hogy mibe is kezdjek bele. Ehhez kértem volna kedves, kreatív emberek szóbeli segítségét.
2016. jan. 17. 14:43
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Tehát megint csak ott vagyunk, hogy te egy olyan hülyét keresel, aki hajlandó lenne a saját esetlegesen működőképes vállalkozási ötletét önként és dalolva átnyújtani neked. Életszerű nem?
2016. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!