Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Visszalépés lenne ez a munkahely?

Visszalépés lenne ez a munkahely?

Figyelt kérdés
Három év gyakorlattal munkahelyet szeretnék váltani. Könyvelő vagyok (diploma, mérlegképes, adótanácsadói megvan). Gyakorlatilag teljeskörű könyvelést végzek AR-t, bankot leszámítva. Áfa és Tao is hozzám tartozik. Kérdés a következő: egy ssc visszalépés lenne szakmailag? Jelenlegi helyemen semmi perspektívát nem látok, már rutin az egész és a bér is sz#r. Hogyan lépjek előrébb? Mit javasoltok?

2016. ápr. 15. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Egyéni vállalkozás, készíttetsz egy honlapot, blogolsz rendszeresen cégalapítás, ev adózása és hasonló témákban, fórumokon válaszolgatsz ilyen kérdésekre, dőlni fog a lé. A szakmádat könnyű távmunkában végezni és igény mindig lesz rá.
2016. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
SSC is uncsi lenne már 3 hónap után...és ott is csak br.300.000
2016. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
elsővel értek egyet.
2016. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy aki ismerősöm van és egyéni vállalkozó/vállalkozása van, annak alig van szabad ideje. Látástól mikulásig dolgozik, szinte nincs is magánélete. Nekem ez nem kell. Nem hiszem el, hogy sehol nincs egy senior pozicíó...
2016. ápr. 16. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:

SSC-ben seniorként is részfeladatokat kell ellátni. Amúgy manapság már bőven br. 300 felett vannak a kezdőfizuk, főleg több év tapasztalattal. Keress valami sima financial accounting pozit, és közöld az interjún, hogy fél-egy éven belül seniori kinevezés az elvárásod, mert bőven van hozzá tapasztalatod. Kezdő bruttó 370-400 + cafi, utána meg 450-600 között, vége válogatja.


Szakmai szempontból nem egy leányálom, karrier oldalról nézve viszont kifejezetten rendben van, ha ügyesen menetel előre az ember, akkor hamar egész magasan találja magát.

2016. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyeni vallalkozokent nem kell latastol mikulasig dolgoznod. Eldontheted, hogy megelegszel havi netto 300-al, es napi 4-6 orat dolgozol, akkor, amikor neked jol esik, otthonrol. Kevesebb idot toltesz el munkaba jarassal, ritkabban kell uj ruhat vasarolnod, tobb idod marad othon fozni, szoval a kiadasaid is csokkennek.
2016. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó, szerintem nem vagy tisztában azzal, mivel jár egy cég teljes körű könyvelése, főképp, ha valaki meg is akar ebből élni magánvállalkozóként... :D
2016. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kaptam ajánlatot SSC-ben, adózási terület, elég jó juttatással. Nem tudom mit csináljak?
2016. ápr. 19. 14:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el, az e.v. ha meg eddig nem gondoltal ra, eleg meredek lenne. Huzz le max 1.5-2 evet az SSC-nel, jol fog mutatni a cv-ben, addigis indits blogot, kezdd el marketingelni magad, sot, mellekallasban mar elkezdheted a tanacsadas nyujtast, peldaul egyeni vallalkozas bejegyzese, stb.
2016. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!