Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Talált már valaki közületek...

Talált már valaki közületek munkát a Gerilla Önéletrajzi Módszerek segítségével?

Figyelt kérdés

Erről beszélek: [link]

Feliratkoztam a hírlevélre, 2-3 naponta kapok olyan videókat, amiben álláskeresők elmondják, hogyan találtak a módszer használatával munkát. Mi van a csomagban? Hogy tud segíteni?


2010. ápr. 6. 17:43
 1/5 anonim válasza:

Tudom, miről van szó, de én meg sem rendeltem, mert szerintem k....szott drága! Azért 15.000 Ft, kicsit durva a lutriért, mert ki tudja mi van benne. Lehet, hogy az ember kifizet 15 ezer forintot a nagy semmiért. Vannak hasznos tanácsai a Baráth Andrásnak, de ne úgy akarjon meggazdagodni, hogy bezsebel mindenkitől 15ezer forintot. Egyébként meg hidd el, hogy Magyarországon pofavizit alapján döntik el, kit alkalmaznak a cégnél és nem az önéletrajzod alapján. Lehet akármilyen jó az önéletrajzod, ha bemész a céghez és esetleg nem vagy szimpatikus nekik, akkor mondhatsz bármit, "majd értesítjük" címszóval leráznak. Vagy a másik, nem vesznek fel olyat, akinek bérletet kellene fizetni. Elvárják, hogy alacsony bérigényt mondjál és finanszírozd magadnak az útiköltségedet, hogy a cég minél kevesebbet költsön rád. Általában mindig azok közül válogatnak, akik alacsony bérigényt jelöltek meg fizetésként és nem kell az útiköltséghez hozzájárulni.


Egy dologra érdemes odafigyelni, saját tapasztalat alapján mondom. Volt már olyan, hogy elmentem egy 3 fordulós állásinterjúra. Minden fordulón gond nélkül tovább jutottam, a végén ketten maradtunk. Mindkettőnktől megkérdezték még egyszer persze külön-külön négyszemközt a bérigényt. Megmondtam mi a bérigényem. Hazaküldtek. Másnap felhívtak, hogy engem választottak, menjek be hozzájuk. Bementem, ott meg már egy 10 ezressel kevesebb fizetést akartak rámtukmálni a megbeszéltekkel ellentétben.


Szóval, ha bérigényt kérdeznek, érdemes visszakérdezni, hogy mennyi az, amit a cég fel tud ajánlani és ha megmondják, akkor közlöd velük, hogy az neked megfelel-e vagy sem.

2010. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Jó hogy utánanéztem itt is ennek a dolognak. Én ma kaptam meg a megrendelős e-mailt Baráth Andrástól.

Viszont így sincs munkám, miből fizessek neki 15.000 Ft-ot? Ráadásul lehet hogy nem is ér semmit. De ha lenne rá pénzem, talán megrendelném. Így biztos hogy nem.

2010. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A teljes anyagot nem ismerem, de mivel magam is írtam-árusítok más témában ebook-ot azt kell mondanom 15 ezer irreális ár érte! Viszont kíváncsiságból feliratkoztam a hírlevelére.

Elsősorban álláshirdetésre jelentkezni szinte esélytelen, minden normálisabb állás ismeretség és protekció útján dől el. Tudom, mert én is kerestem állást sokáig esélytelenül, aztán csak egy jó kapcsolat kellett, és olyan állásom lett, ahová sok nálam képzettebb és tapasztaltabb pályázott.

Igazából szerintem a legtöbb dolog amit ír ezekben az magától érthetődő. A megcélzott réteg egyértelműen nem az átlag ember vele. Nevetséges, hogy ilyeneket kellene szerinte az életrajzba írni, hogy mennyi nyeresége volt rajtad a cégnek,meg milyen eredményeid voltak. Pff.. én special pedagógusi végzettséggel rendelkezem, tanítottam is egy darabig. Az eredményeim ezáltal a "korábbi cégnél" hogy kaptam szegfűt pedagógus napra. Vagy pl. valaki aki érettségi után máshová nem tudott elhelyezkedni, csak egy gyárba,mert kellett a pénz,mit ír bele aki három műszakban járt? Milyen eredményei lehettek amikor nem vették ember számba? Nevetséges. Aki fizet ilyesmiért, az meg is érdemli szerintem, hogy lehúzzák..

2010. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is úgy érzem lehúzás ez az egész, a legtöbb dolog, amiről a körleveleiben beszél már lerágott csont. Persze én is szívesen használnám a baráti kapcsolataimat, ha azok ilyen szinten használhatóak lennének. Baráth András is leírja, hogy az emberek több, mint 40%-a ismeretség alapján helyezkedik el, tehát ez a legsikeresebb módszer. Több, mint 7 hónapja keresek állást sikertelenül, diplomával, felsőfokú nyelvvizsgával, 5 éves szakmai tapasztalattal. Semmi eredmény!
2011. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Panna.T válasza:
Átverés az egész. Nyilvánvaló dolgokat ír le, amiket angol nyelven fenn vannak a neten. Szerintem 1-2 ezer forintot még megérne, de 18 ezer forintot semmiképp nem. Én már beleolvastam a 70 oldalas tanulmányába, amit letöltöttem a netről, de nyilvánvaló dolgokat ír + olyan dolgokat amit csak azok tudnak beleírni az önéletrajzukba, akiknek mérhető eredményeik vannak. Ráadsául ha feliratkozol a hírlevelére, nagyon nyomja magát, már már tolakodó. Vedd meg a gerilla önéletrajzot, mert csak 3 db maradt, stb.
2012. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!