Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki komoly dolgot elért az...

Aki komoly dolgot elért az életben, jól él, az mind mászkál ki az EU-ba. Észrevettétek?

Figyelt kérdés

Kint dolgozik, hoz be autókat eladni, fuvarozik, kamionozik, a multi anyacége meghívta valamiért, DJ, prosti, stb.

Aki meg itthon próbál érvényesülni, szinte csak egy helyben áll. Köröket ver rá egy olyan aki nyugaton tevékenykedik.


2016. ápr. 27. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Sef fiu, nem unod? Annyira tehetsegtelenul, szanalmasan egyszeru vagy, hogy egy fel mondatodbol ra lehet jonni, mar megint be vagy b*szva es sajnalod magadat...
2016. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"Ismerem" a gyereket, de ez most kivételesen nem az ú kérdése. :)
2016. ápr. 27. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Mászkáljanak, ott is működnek a kapcsolatok .
2016. ápr. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Én nagy sok olyan embert ismerek, aki itthon ért el komoly dolgokat, épített nagy vállalkozást, vitte sokra magyar cégnél. Kapásból tudok legalább 50 ilyen embert. Sőt én azt veszem észre, hogy aki kijár nyugatra, autókat hoz be, kamionozik stb, azok nagy része (nem mind) nem él olyan jól, mint amennyire élhetne, mert nem jól használja ki a lehetőségeit, azok a béklyók, amik akkor hátráltatták, amikor itthon próbált érvényesülni, ugyanúgy megbénítják így is, hiába lát világot.
2016. ápr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Én például itthon tudtam érvényesülni, de nem járok prostikhoz, nincs rá szükségem.

Amúgy meg menj ki és te is vegyél autókat majd add el itt, meglátod milyen "egyszerű"

2016. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Kulfoldon prostinak lenni aztan hatalmas eredmeny. :D
2016. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ne zavarjon hogy Magyarország EU tagállam. Bár tény hogy nem látszik meg rajta. :)
2016. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!