Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vevőszolgálat, IT szektor,...

Vevőszolgálat, IT szektor, fizetési igény? Lent

Figyelt kérdés
Két idegennyelv (angol+szlovák) magabiztos ismerete, felsőfokú végzettség, Budapest, multi. Egy éves munkatapasztalat, de nem ezen a területen.
2016. máj. 2. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vevőszolgálat? Akkor max. nettó 150e. Gondolom nem elvárás se a nyelvismeret, se a végzettség.
2016. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Írtam is a feltételeket! Ezek feltételek, nem csak én soroltam fel, milyen tudással és végzettséggel rendelkezem.
2016. máj. 2. 17:39
 3/13 Eszter76 ***** válasza:

Mennyire IT és mennyire vevőszolgálat... vagyis nem mindegy, hogy egy nagy áruházban pendrive-okat vásároló magánemberek vevőszolgálata... vagy IT cuccok exportjának vevőszolgálata... vagy IT fejlesztő cég megbízóinak vevőszolgálata...

Egy éves tapasztalat - vagyis kezdőt keresnek, esetleg gyakornok jellegűt.

Kezdő fizu bruttó 200 (áruház) és 300 (IT-s végzettség, nemzetközi partnerekkel való kapcsolattartás) között lehet valahol, a munka jellegétől függően.

Semmiképp NE nettó fizut kérj egy multinál... inkább számold ki, hogy mennyi bruttót kell kérned egy x összegű nettóhoz. Rendes cég szóba sem áll veled, ha nettó fizut írsz!

2016. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nem értem miért kell ez a fejtágítás, sehol sem írtam, hogy nettó fizut írnék/mondanék, tisztában vagyok vele, hogy bruttó kell.

ÉÉÉÉs írtam a kérdésemnél, hogy MULTI...szóval nem a pendrive vásárolgatós verzió.Pedig nem írtam olyan sok mindent a kérdésemhez, hogy ne lehessen végigolvasni.

2016. máj. 2. 21:10
 5/13 A kérdező kommentje:
a szlovák mint ritka nyelv miatt a bruttó 200 nevetséges összeg, ez még akkor is az, ha történetesen csak az angol kellene. Ahol most dolgozom, elég lenne egy érettségi, és jó angol, és itt keresek bruttó 280-at.
2016. máj. 2. 21:11
 6/13 Eszter76 ***** válasza:
100%

Friss diplomás kölyök vagy, mi, aki azt hiszi, hogy a diplomája meg a nyelvismerete miatt majd félmillás fizetésekkel könyörögnek, hogy menjen oda dolgozni?


Ha így válaszolgatsz arra, aki leírja a lehetőségeket, akkor tudod mit, kérj amennyit akarsz, max. nem te kapod meg az állást.


Az összes áruházlánc multi (bocs), tehát abba a kategóriába simán beleférne, hogy a vevőszolgálati pultnál ácsorogsz (valóban max. bruttó 200-ért).


Végigolvastam a kérdést, sőt az előttem lévő választ is – aki nettót írt a javaslatában. Erre bátorkodtam megjegyezni, hogy az nem túl jó ötlet.


A fejtágítás pedig azért kell, mert te kérdeztél – az emberek pedig válaszolnak rá (vagy nem). Az jobb lenne, ha sok válaszoló csak 1-1 számot írna ide? Ha átlagolni jobban szeretsz, mint kommunikálni, akkor ne menj vevőszolgálatra.


Még soha az életben nem válaszoltam ilyen morcosan senkinek, de te kihoztad belőlem, gratulálok.


A válasz lényegét pedig csak ismételni tudom, rohadtul nem mindegy, hogy milyen IT, az IT szektor nagyon tág fogalom (még a vevőszolgálat is).

2016. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nos,akkor tudom ajánlani a meditációt napi szinten, ha ennyi kihozza belőled az "állatot".

Igen, friss diplomás kölyök vagyok, 8 év Ausztriában lehúzott év után, 2 gyerek és egy gyes mellett csinált fősuli után, lassan 35 évesen.

2016. máj. 2. 23:38
 8/13 A kérdező kommentje:
Az egy év munkatapasztalat a gyerekek utáni újbóli munkába állásomat jelenti, nem pedig az Ausztriait,mielőtt ettől is vérszemet kapsz.
2016. máj. 2. 23:39
 9/13 A kérdező kommentje:
De hogy megválaszoljam a kérdésem, hátha lesz itt még valaki, akit érdekel, ma egyik ismerősömtől megtudtam, akinek az ismerőse az adott cégnél dolgozik, hogy bruttó 320-30 körülre +cafeteriára számíthatok.
2016. máj. 2. 23:40
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Eleg frusztralt vagy kerdezo..Te vevoszolgalatosnak.. :O

Good luck...

2016. máj. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!