Konya bence kérdése:

Waberers belföld?

Figyelt kérdés
érdkelen aki belföldezik az emlitett cégnél hogy mik a vélemények. fizetés stb.

2016. máj. 5. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

vélemény? xopás. :D Vagyis ha szeretsz többet menni hátra mint előre... szerintem a belföld xopás, én nemzetközizek itt ennél a cégnél, de van hogy hazahoznak és belföldeztetnek pár napig. Nekem rémálom a nemzetközizés után. Naponta akár többször is nyitni a ponyvát, 100 km es távolságok, örökös pótkocsicsere ráadásul akivel cserélek már amúgy is 5 órás késésben van. Itt nincs napidíj, hanem km vagy micsoda ha jól tudom.


Amikor minket nemzetköziseket itt dolgoztatnak akkor ingyen dolgozunk, mert nincs ám napidíj, ha meg felhozod hogy mi az hogy nincs napidíj akkor még a végén direkt szivatnak hogy "te akartál napidíjat". Mert amúgy napidíjban vagyunk + az alapbér

2016. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jenciraszta válasza:
Nincs napi díj mint a nemzetköziseknek és km után kapsz lóvét és tény hogy többet mész hátra mint előre de szerintem annyira nem gáz. 270 a málna én legalábbis ennyit kerestem de lehetnek eltérő összegek is persze!
2016. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!