Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A miskolci Takata gyárban...

A miskolci Takata gyárban folyamatos (4) műszakban megy a termelés, vagy csak 3, hétfőtől-péntekig?

Figyelt kérdés

Jelentkeznék, természetesen nem vezérigazgatói posztra, de csak akkor, ha max. 3 műszakos a munkavégzés, mert a hétvége a tanulásé és a családé. (nem miskolci vagyok)

Szívesen venném, ha egyéb információt tudna valaki mondani a cégről, saját tapasztalatát leírná.


A válaszokat előre is köszönöm.


2016. máj. 5. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly jelentkeztem, akkor 4 műszak volt. Szerintem ez nem változott, bár nem tudom, végül nem oda mentem.
2016. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszát!

Akkor kihagyom.

2016. máj. 5. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért lehet, hogy egy telefonhívást megérne a dolog, mert változhatott azóta. :)
2016. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, ezen gondolkozok én is. Pontosabban telefonszám után kutatok, mert jelentkezni a gyár honlapján lehet, de nincs hozzá telefonszám. Vannak egyéb lehetőségek is, ha ez nem lenne az igazi. Valamint csak akkor szeretnék pályázni, ha úgy gondolom, hogy el is fogadnám a megpályázott állást, ha rám esne a választás a folyamat végén.
2016. máj. 5. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz olyan pozícióba ahol nem kell műszakra járni és meg van oldva a kérdés.
2016. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha olyan rengeteg lehetőség lenne, akkor természetesen nem a műszakolást választanám. Mivel ragaszkodok a bejelentéshez, ezért ki van zárva a kisebb vállalkozások zöme. Ebben a körben bentmaradnak a nagy cégek is, ahol többnyire műszakos munkákra tudok jelentkezni. Kompromisszumos megoldásként a maximum 3 műszakos munkavégzés megfelelne egy normálisan bejelentett munkahelyen.
2016. máj. 7. 08:44
 7/8 Danyi89 válasza:
Ha most éjszakás voltam akkor következő héten reggel vagy délután kell mennem??
2016. máj. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Danyi89:

Valószínűleg a délelőttös a következő műszak.

2016. máj. 18. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!