Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van egy viszonylag jó diákmunk...

Van egy viszonylag jó diákmunka lehetőség, de júniusban még lesznek szóbeli érettségi vizsgáim, vállaljam-e így is be?

Figyelt kérdés

Olasz nyelvű ügyfélszolgálati referens munkáról lenne szó, bruttó 785 ft/óra (ez vidéken jónak számít diákmunkák közül). Most tudtam le az érettségiket, júniusban viszont még lesz két középszintű szóbeli vizsgám (töriből és magyarból). Én úgy vagyok vele, hogy úgy se tanulnám végig ezt a másfél hónapot, így pedig hasznosan tölteném el pénzt keresve. Szerintetek is érdemes lenne érettségire való készülés mellett tanulni?


19/F


2016. máj. 5. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ne szórakozz középszintre 2 hétvége alatt felkészülsz. A töritételek átlagosan 3 oldal hosszúak lehetnek kb., magyar valamivel több, de ne már 4 évig ezt tanultad.
2016. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:
Áhh, minden perc számít. Én is átolvastam a tételeket a vizsga reggelén.
2016. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha marad napi 2 órád a tanulásra akkor vállald be.
2016. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán... ha ezeket viszed tovább akkor viszont számolj több tanulással.

Én is melózni fogok most érettségi mellett, az órabéredet meg irigylem rohadtul :D

18/F

2016. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!