Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet tulelni egy...

Hogyan lehet tulelni egy borzasztoan unalmas munkahelyen?

Figyelt kérdés

Munkatarsakkal valo beszelgetes nagyreszt kilove.


Alig 3 es felorat kell dolgoznom, de alig van munkam. Tulajdonkeppen ez a munkakor meg is szunhetne, mert sokszor felorakig csak nezek ki a fejembol.Evek ott dolgozo, gyakorlott kollegak betanitott munkas melojat kell leellenoriznem. El lehet kepzelni, hogy szinte soha semmi hibat nem vetenek.


Nagyon nehezen telnek az orak, amikor bent vagyok, meg egy konyv tarsasagaban is, 500 Ft-os oraberert. Ket ora mulva indulnom kell :(


23L


2016. máj. 6. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor keress másik munkát ha ennyire nem jó.
2016. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egyszeru egyetem mellett. Itt heti 2 napot kell estenkent dolgoznom, ami meg eppen belefer az idombe/energiamba. Miota itt vagyok, masfel eve, volt harom masik melom is, de az egyik csak ideiglenes volt, a masik helyen nem utaltak el a fizetesem, a harmadik helyen pedig heti 35 orat kellett dolgoznom 200(!) Ft-os oraberert. Szoval, mindig visszakerultem erre a helyre, amivel vegul is az a legnagyobb bajom, hogy rettentoen unalmas. Dolgozni azt szeretek, mert legalabb telik az ido, es hasznosnak erzem magam, de itt nem nagyon van ram szukseg :'D
2016. máj. 6. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

-Ha ennyire sok üres órád van ott, akkor érdemes lenne tanulni, olvasni, neten tájékozódni közben.

-Kérhetsz + munkát a főnökeidtől.

-Fülhallgatóval tanulsz, ha így jobban esik.

-Elmész máshová dolgozni.

-Relaxálsz, meditálsz, gondolatban készülsz a vizsgáidra.

-Egy könyv helyett kettőt viszel be a munkahelyre.

2016. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ismersz valami erdekea oldalt, amit bongeszhetek az ures jaratban? :)
2016. máj. 6. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyen munkahelyem.


Én olvastam, és tanultam, főleg nyelvet. Más kollégák mindenféle hülyeséggel ütötték el az időt, de persze mikor én el tudtam pattanni jobb helyre a tanulás miatt, akkor ment az irigykedés, hogy úgy könnyű, hogy nyelvvizsgája van az embernek... Pedig csak nem netezéssel, meg hasonlókkal öltem el az időt.



Mivel Te még diák vagy, használd ki! A melóhelyen tanulsz, otthon pedig kikapcsolódhatsz, szórakozni mehetsz, nem kell még a meló mellett a könyvekkel is foglalkozni.

2016. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Audible.com
2016. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!