Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A pszichológusok foglalkoznak...

A pszichológusok foglalkoznak mentális betegekkel?

Figyelt kérdés
Vagy kizárólag a pszichiáterek? Vagy a pszichológusok is akàr magánpraxisban, akár pszichiátriai intézetekben? (Ha egyáltalán ott vannak pszichológusok)
2016. máj. 12. 22:41
 1/1 mercedes6574 válasza:

Hali.


Nem tudom, de az alap hogy "foglalkozik", hisz barkivel foglalkoznak. Hogy hol lelsz ilyet az mar mas kerdes, ugy ertem valszeg fizetni kell erte. Bar ki tudja. Mindenesetre nezz utanna szerintem, mert bedzelgetni mindenkepp fog a " mentalis beteggel", mint massal is. Bar ez nyilvan fugg a brtrgseg sulyossagstol, komolysagatol. Arra gondolok hogy lrhet-e egyaltalan normalisan kommunikalni a beteggel. Egyebkent minden pszichiatrian(korhazra gondolok) kell legyen pszichologus is, aki a betegekkel foglalkozik, szoval tuti az igrn. Amugy szintrn szerintem a beszelgetes, akar a pszicjologud vagy akar barki.. Szoval beszelgetni, kiadni a belso dolgokat, akar titkainkat is, me mrgszintetni a kivalto okot szepen folyamatosan tobbet er mint sok pirula. Plusz olvasni, irni, fejleszteni hasznalni az agyat.

2016. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!