Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kisfiam építőiparban szeretne...

Kisfiam építőiparban szeretne tovább tanulni,8. as lesz, melyik szakmát ajánlanátok neki?

Figyelt kérdés
Légyszíves, nem véletlenül az építkezés témakörbenbtettem fel a kérdést, had maradjon már itt!

2016. máj. 13. 07:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Az mit takar, hogy építőiparban? Mi érdekli? És milyen oktatási szint a végcél?


Egyébként küldd el nyáron egy építkezésre segíteni, vagy diákmunkára. Máris meggondolja magát

2016. máj. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Középfoku


Ezek a lehetőségek vannak a környéken:


Ács,

festő mázoló,

kőműves hidegburkoló,

központifűtés és gázhálózat rendszerszerelő,

szárazépítő,

burkoló

2016. máj. 13. 07:31
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Anyagilag a legstabilabb, legbiztosabb megélhetést ad:

- festő-mázoló

- központi fűtés szerelő, gázhálózat szerelő

Ezeket télen-nyáron tudja lakáson belül csinálni


Az ács munka erősen függ az időjárástól, a burkoló (járólapok lerakása) pár év alatt tönkre teszi a térdeit!

2016. máj. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kőműves is egy szép szakma szerintem! Látod ahogy a semmiből valami lesz!
2016. máj. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Minden szakmának megvan a maga szépsége!!!

Az egy dolog! A másik pedig, hogyan lehet belőle megélni, a családot eltartani... és bizony ahogy jelenleg nézzük a gazdaság alakulását, a közeljövőben nem nagyon fognak építkezni a magyar emberek...

2016. máj. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Epitoiparban munkaerohiany van, a jo szakmunkast meg fogjak fizetni.Akar mit is valaszt.
2016. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

van rálátásunk, az apja kőműves a nagybátja meg vízvezeték szerelő, mindketten elég jól keresnek a "jelen gazdasági helyzet ellenére is"...

nem tudom milyenek a jelen körülmények, szerintem pont olyanok, mint az elmúlt 20 évben.. akinek van rá pénze az építkezik :D a jó szakember meg kell hozzá...

pusztán kíváncsi voltam, ki mit mond...

a gyerek nem akar kőműves lenni, hogy ne ugyan azt csinálja, mint az apja, max kiegészítse...

2016. máj. 14. 13:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egyiket se ajánlom 35 vagyok szobafestő kivannak kopva a vállaim és visszeres a lábam a sok állástól. A többi hasonló szakma is hasonló bajokat okoz az egészségre. Inkább tanuljon ,hogy vezető legyen és ne kelljen fizikai munkát végezni,vagy ha nem akar sokat tanulni akkor menjen el sofőrnek v gépkezelőnek, traktorosnak...
2016. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze: a sofőrnek + a traktorosnak a sok üléstől a háta, dereka, gerince károsodok idő után, a gépkezelőnek a gépteremben a hallása romlik... egész életemben irodában ültem, alig múltam 30, azóta vagyok szemüveges...


Minden szakmának megvan a maga szépsége, és minden szakmának megvan a maga nehézsége, olyan nincs, amely minden tekintetben tökéletes!!!

2016. máj. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

férjemből és beosztottaiból tudom, hogy ezek akkor történnek meg, ha nem sportol az ember rendszeresen... férjemnek is kezdett 30 évesen fájni a gerince, elkezdett rendszeresen sportolni és most 48 évesen sincs kutya baja, akik meg csak munkában mozognak, mennek tönkre.. ez ilyen minden munkakörben.. még nálunk az irodában is... én sportolok, egészségesen táplálkozom, kutya bajom.. azok akik meg eljönnek dolgozni, hazamennek, esznek szarnak alszanak, na ők meg híznak, viszeresedik a lábuk, cukorbetegek lesznek... ecetera ecetera...

ezek a gondok nem a munka miatt vannak, hanem a monoton életviteltől...

2016. máj. 15. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!