Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez vajon megoldható (kicsit...

A a a a a kérdése:

Ez vajon megoldható (kicsit bonyolult munkanélküli kérdés)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval a kérdésem a következő:

Jelenleg dolgozom (jópár éve), most váltottam állást, de most ismét új munkahelyre fogok menni elsejétől. Eddig úgy gondoltam hogy hó végén kilépek (mivel még próbaidőn vagyok, így nem probléma) és elsején már az új munkahelyen kezdek. A legújabb tervem viszont az, hogy kilépek mondjuk jövőhét szerdán, elmegyek munkanélkülire kb. 2 hetet és onnan megyek az új munkahelyre.

Még pedig ezt azért tenném így, hogy legyen néhány nap pihenés otthon, illetve ha jól tudom akkor a fennmaradó munkanélküli segélyt kiutalják egyben.

Ezzel kapcsolatban lenne néhány kérdésem:

- ha két héten belül lesz új munkahely (100% hogy lesz), akkor is elutalják a fennmaradó összeget? Tudom hogy utána nem mehetek munkanélkülire, de 2018-tól úgy is meg akarják szüntetni, szóval lényegtelen.

-mikor számíthatok az első utazásra?



A válaszokat előre is köszönöm!



2016. máj. 13. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
igen kiutalja, nincs megkötés.
2016. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,kiutalják,de nem kell a munkaügyin jelezni, hogy te x idő múlva kezdesz a másik helyen. Majd bejelented, ha már valóban ott dolgozol.
2016. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ.

Természetesen nem akarom előre jelezni hogy lesz új munka, csak kezdés előtt egy nappal. :-)

2016. máj. 13. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!