Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vasárnap, ünnep, vendéglátás,...

Vasárnap, ünnep, vendéglátás, hogy megy?

Figyelt kérdés

sziasztok.

Bocsi a hülye kérdés megfogalmazásért :)

pár hete kezdtem el konyhai kisegítőként dolgozni. az lenne a kérdésem, hogy vasárnapért többet fizetnek, mint egy hétköznapért? És ha még ünnep is lesz? :) Vagy ne álmodozzak ilyesmiről?


2016. máj. 13. 19:14
 1/2 mittudomen1321 válasza:
valahol igen, valahol nem. tudod ez úgy indul valahogy a szakács suliban... hogy igen, biza arra fel kell készülni hogy a vendéglátós akkor dolgozik, mikor épp más szórakozik, vagy ünnep van stb. az sem mindegy hogy be vagy- e jelentve. ünnepért valszeg többet kapsz, de egy "szimpla" vasárnap már nem biztos. meg hát a munkaadódtól is függ, hogy ő épp kizsákmányol vagy normális. gondolom nem akarod mert még az elején, de kérdezd meg.. abból biztosabbat tudsz meg mint itt :) kitartás! :)
2016. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szakácsként dolgozok közel 6 éve (, és függetlenül attól, hogy be voltam jelentve vagy sem, sehol nem kaptam extra pénzt hétvége, vagy ünnepnap miatt.
2016. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!