Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetésre számíthatok...

Mennyi fizetésre számíthatok az alábbi munkakörben? (recepció, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Csütörtökön megyek interjúra, gondolom megkérdezik a bérigényt. Az van kint, h versenyképes, de ez a minimálbértől a félmillás fizetésekig mindenhol ott van, kb nem jelent semmit sem.

Infók:

vidéki megyeszékhely, 4 csillagos szálloda, 200 fő befogadására képes.

Angolul és németül kell tudni.( németből felsőfokúm, angolból középfokúm van, mintkét nyelvtudás aktív) Szakirányú végzettség és tapasztalat csak előny nem feltétel ( turisztika vonalon szereztem a diplomám,9 hónapig voltam egy fitneszteremben recepciós, még suli mellett)

Mire számíthatok?



2016. febr. 15. 17:13
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy szerintetek ilyen végzettséggel és nyelvtudással ne recepciós munkakört pályázzak meg?
2016. febr. 15. 17:16
 2/8 anonim válasza:
MAX!!!! 150
2016. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szakmai minimálbért fogod kapni és esélytelen hogy ez idővel több lesz.
2016. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a 150-et nettó v bruttó érted? Bruttónak nagyon keveslem.
2016. febr. 15. 18:19
 5/8 A kérdező kommentje:
szakmai minimálbér 129 bruttó. Na az azért durva lenne, nyelvtudás elvárás mellett.
2016. febr. 15. 18:19
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom honnan veszik a minimálbért, én 4 évig voltam recepciós, 2 nyelv ismeretével 150 nettót nyugodtan kérhetsz.
2016. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Onnan veszik, hogy van itt pár idióta aki minden hasonló kérdésnél benyögi, hogy minimálbér vagy jobb esetben szakmai minimálbér.

Nem kell velük foglalkozni.


Valós, azaz munkára használható nyelvtudással senki sem minimálbért keres.

2016. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát azért ezzel tiltakoznék. A legutóbb, mindenes titkárnő interjún voltam, angol nyelvtudás volt az elvárt ( napi szinten külföldiekkel kellett volna kommunikálni) és a garantált bárminimumot, azaz 129 ezer bruttót akarták adni, ami próbaidő után lett volna 135,minden egyéb juttatás nélkül. Fel is álltam és megköszöntem szépen.De az egy kis magyar 10 fős cég volt.
2016. febr. 16. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!