Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valószínű hogy alkalmatlan...

Valószínű hogy alkalmatlan vagyok a jogász pályára?

Figyelt kérdés
48 sikertelen állásinterjúm volt eddig.

2016. máj. 13. 19:20
 1/8 anonim válasza:
100%

Hát akkor tudnál rájönni erre a kérdésre, ha frissen végzett jogászokat megkérded az ő személyes tapasztalataikról.

Nekem fogalmam sincs felvételi statisztikáról ezen az ágon.

2016. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen, de valószínüleg az életre is alkalmatlan vagy. Ennyi sikertelenség után biztos hogy valami gond van veled, és nem csak szakmai téren.
2016. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
úgy néz ki
2016. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne sok pénzed és tudnál nyitni saját irodát lehet kiderülne, hogy nem is veled van a baj, hanem ezzel a fortyogó, elszállt országgal .
2016. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted én alkalmatlan vagyok a Tescoba minden pozícióra (pénztár, árufeltöltés szintiszta segédmunka) vagy 100 elutasítva e-mailem van már xD .
2016. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, próbálkozz, pályázz más területeken: titkárnő, recepciós, bármi...
2016. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A végzettséged már megvan? Nem lehet, hogy a személyiségeddel van a gond?
2016. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Megvan már a diplomád? Ha megvan a diplomád és olyan állásokra jelentkeztél, melyek elvárásainak meg is felelsz, akkor ez megdöbbentő. Gondolom ez Budapest. Miket próbáltál amúgy? Közszférás állásokra is jelentkeztél? Diplomád minősítése milyen, van nyelvtudásod?
2016. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!