Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet elérni, hogy...

Hogyan lehet elérni, hogy biztosan felvegyenek?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva egy telefonos állásinterjúm lesz egy HR-sel a H&M- nél és nagyjából tudom hogy milyen kérdések lesznek, csak nem tudom, hogy hogyan érjem el hogy tényleg engem vegyenek fel, mert már nem tudom hogy hova tudnék jelentkezni, mert eddig szinte sehonnan sem hívtak (gyorsétterem,pénztáros,recepciós, non food, eladó) valószínűleg azért mert pályakezdő vagyok, de viszont van érettségim, kereskedelem és marketing szakon végeztem, ill. szállodai recepciós OKJ-m van + gyakorlat. Ráadásul ha jól tudom ez még csak az első fele az állásinterjúnak, később még lesz egy személyes és majd utána dől el. Kérlek segítsetek.

2016. máj. 14. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy.
2016. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Menj másnak irogassál, ha ennyi időd van ember ;)
2016. máj. 14. 16:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyél határozott, de kedves, ne erőszakos. Beszélj érthetően,artikuláltan, megfelelő hangerővel.Érezzék rajtad,hogy akarod ezt a munkát. stb..
2016. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. máj. 14. 18:22
 5/13 anonim ***** válasza:

sajnos ez nem ezen fog múlni, tök random sokszor, hogy kiket vesznek fel (legalábbis a legtöbb helyre ez a jellemző, hogy mennyire vagy szimpatikus a hr-esnek)


egyébként nagyon gondold meg ezt a H&M-es dolgot, nem jó hely, nem is fizet sokat, a pisiszünetre nem jár pénz..., és még le is kezelnek...

2016. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nincs is időm "válogatni" munkahelyeket mivel örülök, ha sikerül valahova is bejutnom, nem vágyom nagy fizetésre lényegében nem azért szeretnék dolgozni, pusztán hogy ne legyek itthon egész nap, kiszolgáltatott helyzetben.
2016. máj. 14. 19:49
 7/13 anonim ***** válasza:
a H&M-nél nem a fizetés a legnagyobb baj
2016. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ha a légkörre célzol, vagy maga a munkamenetre, szerintem ez üzletenként változó, nem hiszem hogy mindenhol olyan, amiről neked van tudomásod. De ha esetleg ha nem felel meg, keresek mást.
2016. máj. 14. 20:01
 9/13 anonim ***** válasza:
dolgoztam a céggel, nem csak egy boltot ismerek, de majd úgyis meglátod
2016. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor milyen ruházati/eladói céget ajánlasz, ahol "emberi" módón bánnak a dolgozókkal?
2016. máj. 14. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!