Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok információkat írni a...

Tudnátok információkat írni a Google-ről? Nem mint internetes oldal, hanem mint munkahely.

Figyelt kérdés

Érdekelne:

-fizetés

-bekerülés lehetősége

-szükséges végzetség

-elvárások

-feladatok

-milyen állások vannak

Nem tudom mennyire érthető amit írtam de remélem valaki tud segíteni. Valamint úgy hallottam Pesten is van Google cég. Arról is ezek az infók érdekelnének. Nagyon köszönöm ha valaki ír!!!

2016. máj. 16. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha ezt a kerdest itt kell feltenned, nulla eselyed van bekerulni.
2016. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo!!! Miert is baj hogy itt kerdezek ra?! Talan nem szabad? Vagy ha be szeretnek kerulni akkor a legfontosabb szabaly hogy a GYK-n ne kerdezzek ra a temara?! Igazabol meg altalanos iskolas vagyok eppen ezert meg boven van idom es tudom hogy ezzel szeretnek foglalkozni. Ha nem tudsz semmit inkabb ne valaszolj. És miert baj ha erdekel valami?

A masodik valaszolonak nagyon koszonom!!! Ha valako esetleg magyar nyelvit tudna kuldeni azt nagyon megkoszonnem mert iden kezdtem az angolt es nem megy olyan jol...

2016. máj. 16. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Általános iskolában az egyik hülye liba meg manöken akart lenni.

Kíváncsi vagyok, ma vajon hol takarít.

2016. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" iden kezdtem az angolt es nem megy olyan jol..."

Akkor nagyon húzz bele, és utána gondolkozhatsz a többin is.

A google top cég, általában a legjobb informatikusokat alkalmazza (mindenki ott akar dolgozni, de legtöbben nem elég jók hozzá).

Angol azért alap.

2016. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért nem kaphatok használható információkat??? Tudom hogy az angolba bele kell huzni es igyekszem is. Igazabol engem a Pest Google jobban erdekelne. Kerlek titeket, hogy csak az írjon aki normális információval tud szolgálni.
2016. máj. 21. 19:59