Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatt ha én mondok...

A a a a a kérdése:

Próbaidő alatt ha én mondok fel, mehetek munkanélkülire?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben :

Jó pár évem van ledolgozva, tehát jár a munkanélküli, de viszont most próbaidőn vagyok az új munkahelyemen. Itt viszont felmondanék, csak az interneten olvasva ellentétes információkat olvastam.

Láttam olyat hogy simán jár, de olyat is miszerint azonnali hatállyal való felmondásnak minősül, ezért nem jár azonnal a munkanélküli.

Szóval az lenne a kérdésem hogy most mehetek (úgy hogy azonnal kapjak munkanélkülit) , avagy nem?



2016. máj. 17. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy ideje már mindegy, hogy melyik fél, mikor és milyen módon szünteti meg a munkaviszonyt, ha egyébként jogosult vagy rá, jár az álláskeresési járadék.

Szóval: esetedben: igen.

2016. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ez megnyugtató.

2016. máj. 17. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!