Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » SZerintetek 2016-ban érdemes...

SZerintetek 2016-ban érdemes programozónak tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretném ezt csinálni csak hát annyi programozó van, mint a szemét, annyi program van, mint a szemét, annyi játék van, mint a szemét és nem hinném, hogy valahol pont rám van szükség, de szeretném ezt csinálni.

2016. jan. 9. 08:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd ezt csinálni és érzéked is van hozzá akkor csináld. Jó szakember mindig kell.
2016. jan. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondod, mindenből annyi van, mint a szemét.


Ezért a munkáltatók is megtehetik, hogy az állásinterjún az életképtelen egyedeket (szociálisan visszamaradott, szakmailag béna, protekciós, monotonitást nem tűrő, tanulásra képtelen, menedzselni nem tudó, angolul nem beszélő) egyedeket kiszűrik.


Nem hiába van programozóból hiány. Azokból, akiknél a fentiekből akárcsak az egyik hátrányos képesség ráillik, az már bukta is az interjút. A pénz nem szokott problémát jelenteni, ha pontosan azt kéred, amit a fejvadászok mondanak.

2016. jan. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Hát ha vannak közöttük úgymondd visszamaradottak, de annyi programozó van, hogy gondolom a tisztességesen dolgozó és úgymondd nem visszamaradottból is van rengeteg. Bár mondjuk amit a második írt abban lehet valami, mert van egy ismerősöm (hát az túlzás, hogy ismerősö inkább csak tudom ki ő) aki 2 éve programozást tanul, de egy iso fájlt nem ismert fel, mert a daemon tools azt a fájlformátumot nem ismerte fel iso fájlként. Így azt mondta, hogy rossz a telepítő, mert nem is lehet feltelepíteni. (Kíváncsi lennék, hogy az ilyen mennyire produkál jól a programozásban :D)
2016. jan. 9. 09:22
 4/16 anonim ***** válasza:

Programozóból sok van, JÓ programozóból kevés.


Baromi nagy a hiány és hiába végez el valaki egy tanfolyamot vagy egyetemet még nem lesz jó programozó.

Valamit el tud szöszmötölni, talán képes lesz megírni egy programot (ha megmondják neki mit hogy kéne), de ennek elég kevés köze van a tényleges programozáshoz.


(Zárójelben megjegyzem, hogy amit felhoztál annak végképp semmi köze a programozáshoz, de mindegy, a haverodból sem lesz túl sok jó, ha alapvetően az informatikához hülye.)

2016. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán azt nem értem, hogy minek daemontools. Átlag használatra a wincdemu is nagyon jól beválik.
2016. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az hogy sok programozo van, ne akadalyozzon meg. Aki tud angolul, netan nemetul, annak akar tavmunka is jut mar masod-, harmadevtol.
2016. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D Igen én sem értem, hogy miért mindenki daemon tools-t használ. Én egyszer valahol akadtam egy olyan internetes cikkre miszerint a daemon toolsba beépítettek egy programot miszerint megfigyelik milyen iso fájlokat mountolok be és nem igazán hittem benne, de úgy voltam vele, hogy váltok, mert mi van ha véletlen mégis... Na ekkor találtam a wincdemu-t ami ugyan azt tudja (iso fájl kreálásához nem kell mégegy programot letölteni) és kevesebb helyet foglal és még azt is megkérdezi, hogy milyen meghajtóra csatlakoztassa meg, hogy akarom e autómatikusan csatlakoztatni, nem úgy, mint a dt, hogy ha tetszik ha nem minden sz*rt egyszerre bemountol számítógép induláskor amíg én meg nem keresem, hogy hol lehet beállítni és át nem állítom.
2016. jan. 9. 18:52
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja és persze azonnal csatlakoztatja a képfájlokat :D Plusz még olyan iso fájlokat is felismert amit a daemon tools nem :D
2016. jan. 9. 18:53
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A wincdemu ncore-on került szóba az egyik komment szekcióba. Utáltam a daemon tools-t, és mivel ncore-on sok dolog .iso fáljban van, ezért adtam a wincdemunak egy lehetőséget. Örülök, hogy megtaláltam ezt a programot, semmi csicsa, meg hülye kezelőfelület, nagyon bevált.
2016. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem is. Általában szeretem ha egy programban átláthatóan mindennek meg van a hely, de azt se szeretem, ha valami túl van egyszerűsítve és ezek után ezért válik használhatatlanná, de a wincemu-nál nagyon bejön ez a túlegyszerűsítés. 2× kattintaniiso fájlra már fel is van mountolva. Ki akarom szedni akkor vagy mégegyszer rákattintok kétszer vagy a fájlkezelőből jobb klikk kiadás. Ha iso-t akarok létrehozni a meghajtóra jobbklikk create iso image :D Na néhány ilyen kattintás túl van bonyolítva hozzáteszem teljesen feleslegesen a daemon tools-ba :)
2016. jan. 9. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!