Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a leghatékonyabb karrierépí...

Mi a leghatékonyabb karrierépítő eszköz? A fúrógép, a talp, vagy a nyelv?

Figyelt kérdés

Hogy lehet előrébb jutni egy munkahelyen? Tudás, képesség, hozzáállás? Egy szart.

Fúrni kel a többieket és ha kifúrtad X embert mehetsz a helyére.

Taposni kell lefelé és nyalni kell felfelé.


Így kell. Én azt látom, hogy a legnagyobb dilettáns semmihez se értő nyalógépek, fúrógépek, vagy épp valakinek a valakijei ülnek a legjobb pozíciókban semmit se tudnak semmihez se értenek illetve ehhez: fúrni nyalni taposni. Vagy még ehhez se elég ha jó helyre teszi a seggét gazdag ötvenes vállalkozó huszonéves analfabéta prostija egyből vezető. Mire fel? Árt hozzá? Dehogy ért. Írni olvasni se tud. Arra fel hogy ő a főnök prostija.


Nem ez megy mindenütt?


2016. máj. 20. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Nem ez megy mindenütt?"

De sajnos ez megy már régóta. Szégyellem hogy ilyen országba születtem. Az a baj hogy a gaz erősödik és elnyomja a kultúrnövényt. Vagyis nem a tisztességes emberek gazdagodnak hanem az olajszőkítők, privatizátorok, Quaestor-kodók, stb.

2016. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem ezek közül. Inkább a könyök és az arc. Legyen nagy arcod, ne rejtsd el az értékeidet, láttasd magad, és könyököld ki magadnak a jó helyeket, vonzó, feladatokat, kihívásokat.
2016. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én okoztam a cégnek 50e-es kárt, hozzátenném nem szándékosan.. és mondvacsinált indokkal kirúgtak.


főnök rokonja csinált a cégnek 500 milliós kárt (elbukott egy üzletet figyelmetlenség miatt) és még most is ott dolgozik.


Ennyit erről. jó helyre kell születni.

2016. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A nyelv mert az nőknél, férfiaknál, oda-vissza működik.
2016. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát igen a nyelv kétélű és veszélyes dolog mert lehet vele nyalni na de vágni is!

És aki még tegnap nyalt ma már vághat vele!

2016. máj. 20. 13:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem ertek egyet az elozokkel, se a kerdezokkel.

Ez tul szuk latokor amit alkalmaztok..

Van ilyen is, de mas utja is van.. Kitartas, akarat, eredmenyek..lehet ezt okosan csinalni.

Szemettelepen is dolgoztam, most meg kozepvezeto vagyok.

Sosem nyaltam, sosem konyorogtem, sosem ismertem senkit sehol.

Minden erdemem csak az enyem es az egesz tortenet rajtam mulik mindig.

En is latok olyanokat akiket Ti leirtatok, de kit erdekel? Ha masokat figyelsz es keseregsz meg panaszkodsz, attol Neked jobb lesz az eleted?! Sztem nem.. Inkabb magadra fokuszalj!

30F

2016. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért kell az önmarketing (arc), plusz némi rámenősség (könyök) - szerintem. Multiknál ezek a leghatásosabbak, ahogy én tapasztaltam. A másik három nem vezet sehová hosszútávon, de a jó fellépés és a lehetőségekre való lecsapás, hozhat némi felemelkedést.
2016. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát pedig a fúrógép mint karrierépítő eszköz nem csak nekem jut ám eszembe.


[link]

2016. máj. 20. 21:39
 9/11 MZ.per.X ***** válasza:

Ha csak nyalsz és a többieket fúrod, azzal sehova nem jutsz, csak kib..sznak mint macskát szarni.


Tényleg ahogy előttem írják, könyök és arc, ha háttérben lévő szürke egér vagy, akkor senki nem fog észrevenni, csak ha felhívod magadra a figyelmet.

2016. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Ha csak nyalsz és a többieket fúrod, azzal sehova nem jutsz, csak kib..sznak mint macskát szarni. "


ÓHÓHÓ!!!!!

Hát tudom én olyan embert többet is ki marha magasra vitte ezzel!

Az egyik ma EU-s képviselő, a másik egy állami kamuszervezet semmit se csináló semmit se termelő de marha jól kereső felső ember!


Nyalással sehova se lehet jutni? Meg fúrással? Meg segg aggyal? Dajcstomika? Annyi esze mint egy amőbának életében egy napot nem dolgozott és hol van!


Ja és ő benne sincs abban a "több emberben " akit említettem!

2016. máj. 22. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!