Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Két üzleti szaknyelvi felsőfok...

Két üzleti szaknyelvi felsőfokúval és közgazdász BA-val milyen bérre számíthatok?

Figyelt kérdés

Budapesten helyezkednék el. Corvinus-os diploma, pénzügy és számvitel.

A két nyelvem: angol és francia, C1 gazdasági szaknyelvvizsga.


Munkatapasztalatom (diákmunkákat leszámítva) nincsen. Csak adminisztratív diákmunkákat csináltam, szóval nem kifejezetten pénzügyes melók voltak.



2016. máj. 21. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Br. 300-320e kb.
2016. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is br 300 körül.
2016. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És utána egyébként milyen ütemeben növekedne? Mármint, a tapasztalat függvényében.


Szóval mondjuk 2-3 év után? Esetleg 5 év után meglehetne az 500 ezer havonta? Esetleg több?


Köszönöm előre is a választ!

2016. máj. 22. 12:16
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább attól függ, hol helyezkedsz el
2016. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt felejtsd el, hogy dolgozol, és majd havonta emelik a fizetésed. A legtöbb helyen inflációkövető béremelés van, ha van egyáltalán, ami bruttó 4000-5000 Ft.

Akkor lesz több a fizetésed, ha nyomulsz előléptetésért. Azt meg nem minden cégnél lehet. És ezt előre nem tudhatod, állásinterjún persze megígérik. Én az első munkahelyemen 4 évig voltam, akárhányszor pályáztam, szarba se vettek, csak a csókosokat léptették elő. A második munkahelyemen meg határozott idejű szerződést kaptam, bár ott is megígértek mindent, de aztán az összes kontraktort kivágták a szerződés után.

Jelenlegi munkahelyemen lenne előlépési lehetőség, de már nem akarom, mert kicsi gyerekeim vannak.

Az volt a hiba, hogy az első helyen 4 évet eltöltöttem.

1 év után dobbants, ha nem engednek fejlődni, Pesten azért vannak lehetőségek.

2016. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fizud olyan 320000Ft körül lehet reális. Alapvetően a növekedés cégfüggő (big4, GE - itt nagyon jó az előlépteteés de elég kemény a meló maga), kisebb cégeknél nehezebb. Amúgy egy idő után az számít inkább, hogy mennyire vagy céltudatos/ nyomulós fajta.
2016. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!