Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elvállalnátok az állást...

Ti elvállalnátok az állást ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

Fiatal fenőtt vagyok, szinte most léptem ki az iskolából. Kaptam egy állásajánlatot, a jelenlegi fizetésemnél majdnem háromszor többet kapnék és lenne valamennyi előrelépési lehetőség. Ami azért nem mindegy.

Viszont kemény a meló, nem "embertelen", de nagyon sokat kell dolgozni, éjszakai műszak, és ez az elkövetkező fél évben így lenne. A munkán kívül semmi másra nem lenne időm, a magánéletem majd hogy annyi lenne, amennyit gép előtt tudok ülni.

Egyedülálló vagyok, szinte még mindentől független, de megérné?


2016. máj. 24. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elvállalnám.
2016. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
nem. az éjszakai alvást nem adom semmi pénzért.
2016. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én elvállalnám. Fiatal vagy, a pénz jól jön, most van energia dolgozni mint a gép :)

Sosem dolgoztam éjszaka, de valamilyen szinten csak meg lehet szokni, hogy nappal alszol.

Ha úgy érzed, hogy kicsinál, akkor is találsz valószínű olyan melót mint a mostanid, nem?

2016. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon, párkapcsolat és gyerek nélkül sokkal könnyebb végigvinni egy ilyen átmeneti időszakot, aztán max. váltasz, ha nagyon nem megy. Mikor alapozd az anyagiakat, ha nem most?
2016. máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a hozzászólóknak, az ilyet addig kell elvállalni amíg bírod. Jelenleg én is nagyon pörgős munkát végzek, fárasztó, de cserébe csak úgy repül a munkaidő. Aztán pár év múlva ha jön a családalapítás, ide tuti vissza nem jövök dolgozni :)
2016. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!