Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek jól lehet keresni...

Szerintetek jól lehet keresni a zepternél? és az igaz, hogy csak akkor kapsz jutalékot, ha a vevö kifizette az árut teljes egészében?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2010. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem lehet keresni, vagy a jutalékra érted?
2010. ápr. 10. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána, milyen munkahely, ezen a blogon elég sokszor szerepelt a zepter: munkahelyiterror.blog.hu
2010. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Zepter csaló.


[link]

2010. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én voltam az Etele út 67. szám alatt (11. kerület). Medical Center néven hirdették (mert szégyellik a Zepter céget). Henz Dóra hívott be állásinterjúra. Ehelyett egy majdnem egyórás csoportos agymosást tartott Sörös Gábor igazgató úr (vagyis annak mondta magát). Aztán mondom megpróbálom, ráérek amíg nem kapok normális munkát. De amilyen hazudozás ott megy, felháborító! Szegény öreg bácsiknak, néniknek kellett hazudozni - árakról, szerződésekről. Rendesen OKTATTA Sörös Gábor, hogyan kell megvezetni az embereket. Ő azt mondta, hogy VAGY MI HALUNK ÉHEN VAGY ŐK. És ne sajnáljuk ezeket a beteg, öreg embereket. No comment... Hamar eljöttem onnan! Nehogy valaki bedőljön a Medical Center vagy Sörös Gábor esetleg Henz Dóra és az ő irodai munkájának!!!!
2010. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!