Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Főállás mellett mit dolgozhatnék?

Főállás mellett mit dolgozhatnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Azt szeretném kérdezni hogy főmunka mellett (ami 8-17:00ig tart) mit lehet dolgozni??? Vidéki nagyváros.


Csomó MLM, piramis-rendszerű munkát találtam de nekem nincs olyan ismeretségi köröm hogy bevállaljam.. Legalább 30 ilyen helyre beadtam –hirdetésből nem derült ki egyértelműen hogy erről lesz szó csak miután küldték a sablonválaszokat hogy kiváló lehetőség stb…


Próbavásárlásokat csinálok most, ami nem rossz, mert ha ügyes vagyok havi 10.000-15.000 összejön, heti kb 2 vásárlást tudok bonyolítani.. De sokszor nagyon nagy csúszásban jön meg a pénz, illetve szeretnék mást is..


Részmunkaidős állások mind olyanok amik a főállásom mellett nem vállalhatók. Még a takarítási munkák is –ezt is vállalnám- sokszor napi 4 óra délelőtt vagy kora délután..


Gyerekvigyázást nem merem bevállalni… :O Adminisztrációt szeretem, könnyen és elég jól kommunikálok telefonon, írásban is, beszélek középfokon 2 nyelven, de nem tudom a magántanítás menne-e, az mégis egy szakma.

Kézügyességem sajnos nem sok van így saját készítésű dolgok eladása nem igazán jöhet szóba.


Tényleg az a nehéz hogy csak 17:00 utáni időszak jöhet szóba.


Tudom ez nagyban függ attól ki mihez ért, de légyszi segítsetek ötletekkel.. Havi plusz 20.000-30.000 bevétel is jó lenne már.

Köszönöm!!!



2016. máj. 31. 13:10
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és sajnos minden szombatom is foglalt :(
2016. máj. 31. 13:18
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Szexmasszázs?
2016. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi ez sajnos nem hasznos válasz :)
2016. máj. 31. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért, az nem munka? Vagy nem lehet főállás mellett végezni?
2016. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
konszolidáltabb dologra gondoltam..
2016. jún. 1. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!