Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Jelenleg munkanélküli vagyok...

Jelenleg munkanélküli vagyok és kapom az aktív korúak ellátását,22.800 Ft-t. Nyáron egy cukrászdában dolgozhatnék, alkalmi munkavállalóként (elektronikusan jelentenek be), kaphatom-e ez mellett még az ellátást, vagy az addig szünetel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hát már hogy ne kapnád, ahogy jogosult vagy emelt családi pótlékra, árvaságira, ápolásira, 18 évre visszamenőleg 99% gyerektartásra, 90% utazási kedvezményre, lakhatási támogatásra, egyszeri segélyre stb.
2013. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

1. válaszoló kissé cinikus volt. :)

De tényleg nem. Ha ez így működne, akkor mindenki ezt csinálná...

2013. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is sejtettem, csak az a helyzet, hogy még nem voltam munkanélküli eddig szerencsére, és az is szerencse, hogy nem vagyok képben ezekben a dolgokban, pont emiatt! (Így megértem a cinikus hangnemet is :) ) Ha lejár a 90 nap, utána kapom akkor tovább ezek szerint!
2013. máj. 8. 06:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt egy kis időm, és elmentem az önkormányzathoz, mivel tőlük kapom ezt a pénzt! Állítólag alkalmi munkavállalóként havi 15 napot dolgozhatok, és mellette kapom még ezt a 22.800 forintot is!
2013. máj. 10. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!