Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meló-diákon jelentkeztem egy...

Mango* kérdése:

Meló-diákon jelentkeztem egy munkára, de nem emailben, csak rákattintottam a 'jelentkezés' gombra. Ezután mennyi idő mire felhívnak, vagy kell még emailt írnom?

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 15:59
 1/6 anonim válasza:
Szia, igaz en az eudiakoknal vagyok, de nalam ugy ment, hogy jelentkeztem es volt olyan hogy mar delutan hivtak, volt hogy 3 het mulva es olyan is hogy nem hivtak. Valtozo, nincs garancia hogy hivni fognak.
2016. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Akkor hivnak ha megfeleltel
2016. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is eudiákoknál jelentkeztem egy számomra nagyon szimpatikus munkára, kb egy hete, de még semmi :/ Gondolom ha megfeleltél akkor általában pár napon belül visszahívnak.
2016. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a melódiáknál kb fél órán belül írtak rá válasz emailt
2016. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. jún. 21. 21:07
 6/6 anonim válasza:
Én is meló diákos vagyok,de nagyon megbántam hogy beregisztráltam. Egy rakat pénzt elkérnek. (Regisztráció 3000 tüdőszűrő 1700 és még levonnak az első fizuból 2500.) Van akinek ez nem tűnik soknak. De Nekem igenis az,mert azért megyek dolgozni,hogy legyen pénzem mert nincs,így kölcsön kellett kérni. De nem ez a leggàzabb. Hanem hogy eleve csak azt hívják dolgozni aki már volt pl egy egy cégnél. Szánalmas hogy epp délutáni műszakra indultam volna erre a héten 3. Hívnak hogy mégse menjél nincs hely. Akkor minek regisztráltatnak ennyi diákot ha nem tudják őket elhelyezni. Nevetséges amit művelnek.
2016. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!