Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Inkább részmunkaidős alig...

Inkább részmunkaidős alig fizető állás, vagy 8 orás jol fizető, ahol kockázatos hogy felmondanak a gyerek miatti hiányzások miatt?

Figyelt kérdés

Egyedülállo vagyok bölcsis gyermekkel. Mostanában havi szinten beteg egy hétig a bölcsi miatt.

Van szakmunkás végzettségem és diploma is.

Az előbbivel dolgozom mert maximálisan tolerálnak mindenféle hiányzást, rendkivul rugalmasak!

De mivel ujabb gyermeket, házat szeretnék, igy jelentkeztem más, munkakörökbe(ahol elvárt a diploma).

Jelenleg két cég mutat eléggé erős érdeklődést. Többszörös levelezéseken, személyes beszélgetéseken vagyunk tul, nem sok kell a felvételhez...


A gyermeket viszont műteni is fogják, de nem ragozom, a lényeg hogy várhatoan a közeljövőben sem tudok egy stabil soha nem hiányzos munkaerő lenni a 8 orás munkaköröket tekintve, beleszámolva hogy az utazási/bejárási idő is bőven nagyobb, mint a reszmunkaidős állásomnál ami szinte a szomszedban van.



Hogyan haladjak igy előre? Kétségbe vagyok esve!


2016. jún. 4. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Egyedülállóként újabb gyereket szeretnél?
2016. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de miért válallsz még gyerkeet, ha egynek a felügyeletét se tudod megoldalni és állandóan hiányzol a munkahelyről?

Ezt a jövőbeli munkaadó tudja, hogy ennyire nem fogsz tudni bejárni??

2016. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg toronyórát szeretnék lánccal.

A vágyaidat igazítsd a lehetőségeidhez, ne játssz a tűzzel. Normális kereteken belül a legtöbb munkáltató rugalmas, de azért ezzel veszélyes dolog visszaélni. Általánosságban elmondható, hogy évente max. 15 nap (a betegszabi), amit a szabadságodon felül nyugodtan lehet hiányozni.

2016. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Demotiválás helyett akad más is?
2016. jún. 4. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki egyedül van egy gyerekkel albérletben és örökbe szeretne fogadni?
2016. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem.de hasonlo.

Még nincs uj párom de szeretném.

Addig meg épiteném az életet.

2016. jún. 4. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak nyolc órában dolgozó gyerekes kollégáim, kb. soha nincsenek a munkahelyen. De elvannak, nem bántja őket senki, nyilván nem örülünk, ha a munkájukat kell végezni, de beilleszkedtek, kapják a fizut. Szerintem vállald be.
2016. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!