Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgozzak? Mivel keressek...

Mit dolgozzak? Mivel keressek pénzt?

Figyelt kérdés

Interneten amivel pénzt lehetne keresni?

Vagy nem tudtok valami jól fizető melót?

Minden vállalok..18 éves fiú vagyok, anyámmal élünk ketten, muszáj lesz valamit csinálnom hogy legyen pénzünk..


2016. jún. 6. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmész gyárba szalagmunkára.
2016. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakmád van? Tanulsz valamit? Nyelvismeret? Az ország melyik részén laksz?
2016. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neten vállalhatsz:

-grafikusi munkákat, ha ismered az ehhez szükséges szoftvereket. A tehetségedtől függően sokminden beleférhet.

-programozást: webes/mobilos dolgolat főleg. Nyílván ezzel lehet a legjobban keresni, de ehhez tényleg kell tudni programozni.

-nyelvtudással találhatsz kisebb fordítói munkákat. Ha esetleg angol az anyanyelved, akár voice acting melókat is találhatsz.


Mindezt pl. a freelancer.com-on találhatsz. Amint látod, csak úgy, mint a nem netes munkáknál, tudás nélkül nem fog senki pénzt adni neked.

2016. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nincs szakmám, nem tanulok jelenleg, Somogy megyei vagyok, a nyelv is kilőve, de gyorsan tanulok..szerintem meg tudom állni bárhol a helyem."


Akkor irány Siófok, vendéglátás. Ha más nem, mosogatással is kereshetsz elég jól. Csak bírd a munkatempót.

2016. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!