Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Onecoin üzlet? Vélemények,...

Onecoin üzlet? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
onecoin

2016. jún. 7. 17:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
79%
2016. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim válasza:
80%
NEGATIV. Voltam annyira naiv balfac, hogy tavaj novemberben befektettem 400eurót. Azót elméletileg 644kellene legyen, de csak elméletileg. A valóságban zéró pénzem van, mert nemtudom kivenni, sem elkölteni. Mikor igényeltem, hogy ki szeretném venni a pénzem 2hétig győzködtek a cigány ügyfélszolgálatosok, hogy most butaság lenne kivenni mert kamatozni fog. Végül elfogadták, hogy nemtudnak meggyőzni azt mondták, hogy azzal szerződést sértek ha most kiveszem, szóval egyelóre nemlátok belőle semmit, és már kezdem elhinni, hogy később sem fogok
2016. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 A kérdező kommentje:
Sajnálom!
2016. jún. 9. 00:08
 4/81 Farkas34564 válasza:
9%

Szia!


A Onecoin egy hatalmas üzlet, csak az bukhat vele aki nem száll be. Nekem már volt kifizetésem, vettem ki belőle pénzt, ha bármi bajom van a supportok segítőkészek. Mindennek meg van az oka, ez egy jól felépített, működő üzlet.


Nem szeretnék "vitát" generálni azokkal szemben akik nem értenek egyet velem, bárkinek szívesen válaszolok a kérdésére.


Ezen az E-mail címen elérhető vagyok:

onelife@outlook.hu

2016. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
71%

"csak az bukhat vele aki nem száll be"


Mi sem példázza jobban ezt mint az egyik előző válaszoló esete....

2016. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 Orfeus ***** válasza:
56%

Az illető nem véletlen válaszol a feltett kérdésekre, hiszen ebben a piramisjátékban dolgozik.


Ebből aki anno elkezdte az tudott profitálni, de akárhova fordul az ember mindenhol azt a választ kapja hogy nincs létjogosultsága a OneCoin-nak, mégpedig nem azért mert nincs felügyelet (Bitcoin-nál sincs), hanem azért mert az árfolyamot ők igazítják ahogy szeretnék.


A kedves válaszoló életében nem vett ki pénz, csak igérgetik neki, vagy már az eleje óta csinálja, és annyi emberre tudott rámagyarázni x eurós "befektetést" hogy csurran cseppen belőle neki.


Aki nem tud más hibájából tanulni az tapasztalja meg. Elég beírni a keresőbe, és 1 jó kommentet nem fog olvasni, főleg nem olyantól aki bedőlt nekik.


Ez is egy sima MLM lufi, aminek lassan annyi. Szépen kiszedték a pénzüket az illetékesek, aztán eltűnnek, csinálnak egy másik céget és így tovább és így tovább. Ebből a szintű csalásból nagyon jól meg lehet élni egyébként...


Én pl. befektetni szerettem volna kriptovalutába, ezért felvettem a kapcsolatot 3 egymástól független "tanácsadóval". Igazából érdemi választ senki nem tudott adni semmire. Semmi nem áll mögötte, a coin darabszámot ők generálják, így az árfolyamot is ők döntik el.


Azt mondom hogy maga az MLM nem is akkora badarság, hiszen ha megértjük a lényegét amiért létrejött, akkor olcsón kéne termékeket kapnunk, tapasztalati úton hallnánk infót, nem kamu reklámokból. Ennek ellenére piramist kell építeni, drága termékeket (sokszor kamu) eladni, és minél lejjebb van valaki annál drágábban akarják eladatni vele az adott terméket, mert ha a piramist nézzük, közvetetten drágábban kell eladnia, mivel ami hozzá visszajön jutalék, az 50%-a talán annak, amennnyit a felette lévő ember kap.


Én senkinek nem ajánlom. Beleöltem 1,5 hónapot, vicc az egész, egy normális választ nem tudott adni semilyen jólfésült tanácsadó sem, csak ment a hebegés habogás. Azokra építenek akiknek nincs infójuk a pénz világáról, és őket nagyon szépen le tudják szedni.

2016. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim válasza:
32%

Én Jómagam sok időt szántam a onecoin átvilágítására, és az előttem szólókkal ellentétben nem csak magyar nyelvű oldalakról tájékozódtam, hanem mindenhonnan. Sokak a 2016-os év első negyedévében szidták a onecoint, hogy átverték őket, nem kellett volna beletenniük a pénzüket stb, de ha a friss cikkeket nézed láthatod, hogy sokaknak megváltozott a véleméne.


Kérlek, ha kérdésed van, akkor tedd fel, értelmesen megválaszolom neked.


u.i.: nem vagyok Onecoin tag, de jó lehetőséget látok benne.

2016. nov. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 VariGyapi válasza:
58%

Engem is kerestek már meg ismerőseim a onecoinnal kapcsolatban. Tudatában annak, hogy az interneten akár arról is lehet olvasni hogy a fű színe kék, mégsem volt más hely ahol megnézhettem volna mit is kínáltak nekem. Az előző kollégához hasonlóan én is csekkoltam külföldi oldalakat. A Cointelegraph egy független kriptovaluta hirportál - mondhatjuk - amit évek óta ismerek. Csak negatív íroások vannak. Végig gondolva, én nem mernék belefogni, túl zárt rendszer és irreálisan nagy profitot igérnek. Ami még nekem nem fér bele a fejembe, hogy az ismerőseim azt ajánlották nekem, hogy a most októberben tartott nagy OneCoin rendezvényen MEGDUPLÁZZÁK az összes befektetett pénzt a felhasználóknak ! Nagy teret hóditott eddig a OneCoin, kétség nem fér hozzá, s ezért is merült fel bennem a gondolat : "ez a rendszer egyik napról a másikra a befektetett dollár milliókat csakj úgy megduplázza ? ?!??! Ez most komoly? A mai üzleti világban tényleg semmi nincs ingyen, de ők mégis ingyen megduplázzák a pénzem ? Nanemár...


A nagy duplázás után visszahívott ismerősöm hog ytényleg megtörtént a duplázás és mostmár X összeg van a számláján. "Oké, akkor majd hivj fel akkor ha a bankszámládon van."


Én nagyon nyitott vagyok ilyen téren, de azért nekem ez már sok. Ha igazán jövedelmező és hosszútávú befektetésre vágysz, én tudok mutatni :)

geriggh42@gmail.com

2016. nov. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 VariGyapi válasza:

Ja és még valami :) nagy lendületemben kihagytam egy bekezdést a fejemből.


[link]


Ha megnézed ezt a listát miért nem látod a OneCoint? Miért zárkózik el tőle a többi kriptovaluta? A Onecoin statisztikáját elnézve a második helyen lenne rögtön a Bitcoin után. Egy ilyen "sikeres" kriptovaluta miért nincs ott nyilvántartva, ahol az összes fizetésre alkalmas kriptovaluta nyilván van tartva ? Bocsi, tudom hogy válaszokat várnál és nem kérdéseket, de hidd el hogy ezekre a kérdésekre csak nagyon kevesen tudják a választ, viszont ők nem fogják elárulni :)

2016. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 Orfeus ***** válasza:
61%

Diplomával biztos nem olvastam külföldi oldalt. Ne szédítsetek már. Azért zárt a rendszer, és csak "kivételes" tagoknak elérhető, mert kamu az egész. Ki állítja elő a Coint? Mi határozza meg az árfolyamot? Aki alap közgazdasági fogalmakkal tisztában van, az tudja hogy az egész kamu. Mert ezt így nem lehet megcsinálni.


Az ígéret pedig hogy ha jól emlékszem szeptember-októberben több 1000 elfogadóhely lesz, hát még mindig nincs egy sem. Vagyis van, csak olyan országokban amikről még nem hallott senki.


De érdekes..

2016. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!